داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار حسن-روحانی
مواضع دانمارک در حمایت از برجام سازنده بوده است
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۵

رئیس‌جمهور گفت: مواضع دانمارک در حمایت از برجام سازنده بوده و امیدوارم همکاری‌های دو کشور در عرصه‌های مختلف بیش از پیش گسترش یابد.

موانع تولید و سرمایه‌گذاری برطرف گردد
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵

رئیس جمهور تاکید کرد: باید همه موانع اداری، قضائی و سیاسی از سر راه تولید و سرمایه‏ گذاری برداشته شده و با اصلاح رویه‌ها و قوانین راه‌های تسهیل سرمایه‌گذاری فراهم شود.

روحانی: ایران مصمم به حمایت از صلح، ثبات و امنیت عراق است
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۷

رئیس جمهور با تاکید براینکه آیت الله سیستانی همواره نزد مردم و دولت ایران مورد احترام بوده است، تصریح کرد: نقش مرجعیت ایشان در ثبات و امنیت عراق بی‌بدیل است.

ایران از گسترش روابط با جمهوری چک استقبال می‌کند
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۶

رئیس جمهور اعلام کرد که جمهوری اسلامی ایران از گسترش و توسعه روابط با جمهوری چک در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، علمی و فرهنگی استقبال می‌کند.

قالیباف از عدم حضور نیافتن رئیس جمهور در مجلس گفت
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت که برگزاری جلسه رای اعتماد بدون حضور رئیس‌جمهور خلاف آئین‌نامه نیست.

روحانی باز هم به مجلس نیامد
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: طبق قانون رئیس جمهور یک ساعت فرصت دفاع از وزرای پیشنهادی را دارد که روحانی در جلسه امروز حضور نیافت.

ماموریت جدید روحانی برای دستگاه‌های اجرایی
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۲

رئیس جمهور در جلسه شورای اجرایی فناوری اطلاعات گفت: دستگاه‌های اجرایی موظفند سازوکار دریافت انتقادات و پیشنهادات مردم را تقویت و تسهیل کنند.

پیام شفاهی نخست‌وزیر عراق به روحانی
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۵

وزارت خارجه عراق اعلام کرد که فواد حسین در سفر اخیر خود به تهران پبام شفاهی نخست وزیر این کشور را به رئیس جمهور ایران رسانده است.

آقای روحانی! انفعال را تجویز نکنید و این پنجره را ببندید
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶

حسن روحانی، رئیس‌جمهور در سخنان خود در جلسه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا، تمام مشکلات فعلی کشور را به آمریکا حواله داد و به‌گونه‌ای صحبت شد که گویی دولت «تدبیر و امید» هیچ نقص و ایرادی ندارد.

مخالفت مجلس با سخنرانی ویدیوکنفرانسی روحانی در جلسه رأی اعتماد
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۱

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: هیأت رئیسه مجلس با درخواست دولت برای سخنرانی رئیس جمهور به صورت ویدیو کنفرانس در جلسه رأی اعتماد به وزیر صمت مخالفت کرد.