داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار حسن-روحانی
علیرضابیگی: روحانی به دنبال بر هم زدن قاعده کشور است
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه دولت روحانی به عنوان مجری انتخابات باید تضمین عدم کاهش و کیفیت آرای اسفند ماه را بدهد گفت: اظهارات حاشیه‌ساز روحانی بخشی از سناریو فرار از شکست است.

انتقام سخت ادامه دارد
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴

پاسخ واقعی ایران به ترور سلیمانی هنوز در راه است و حمله موشکی فقط استتاری بود برای فراهم کردن فضای انکار برای پاسخی که ایران از طریق نیابتی‌ها و به شیوه‌ای نامتقارن در ماه‌های آینده خواهد داد. این پاسخ به جای حمله‌ای یک‌باره دارای مراحل مختلف و روند تدریجی و مداوم خواهد بود.

اشکالی در انتخابات دیدیم نصیحت کنیم
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳

رئیس جمهور با تاکید بر حضور حداکثری مردم پای صندوق های رأی در انتخابات مجلس گفت: اگر در مسیر انتخابات اشکالی در گوشه‌ای و کناری می‌بینیم، باید نصیحت کنیم و بگذریم.

فیلم: انتقاد تند محمود کریمی از روحانی
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳

پدافند سیاسی نداریم موشک برجام، FATF، پالرمو، NPT 2030 میخوره به ما، آقایان به فکر قوی کردن پدافند سیاسی باشید نه مذاکره.

روحانی جایی که باب طبعش باشد با شورای نگهبان همراهی می‌کند
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۴

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: روحانی در جایی که باب طبعش است با شورای نگهبان همراهی می‌کند و درجایی که باب طبعش نیست سر و صدا به راه می‌اندازد. این امر، خطای بزرگی است که افکار عمومی در مورد آن قضاوت خواهند کرد و گویندگان این اظهارات را تقبیح کرده و دروغگو خطاب خواهند کرد.

روحانی: روابط ایران و روسیه بر خلاف خواست آمریکا بیش از پیش توسعه خواهد یافت
۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

رئیس جمهور، روابط ایران و روسیه را رو به توسعه دانست و تاکید کرد: اطمینان دارم با وجود فشارهای آمریکا به منطقه و بخصوص ایران، دو کشور روابط خود را برغم میل و خواست کاخ سفید، بیش از پیش توسعه خواهند داد.

روز انتخابات همه با هم باشیم
۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱

رئیس‌جمهور گفت: از تمام ملت ایران خواهش می‌کنم امروز روزی است که باید برویم پای صندوق رای ولو اینکه ناراحت هستیم و مشکلاتی در ذهن ما وجود دارد. با صندوق رای قهر نکنیم.

واکنش روحانی به اقدام رییسی
۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳

حسن روحانی به اقدام رییس قوه‌ قضاییه در صدور بخشنامه در حوزه فضای مجازی واکنش نشان داد.

توافق پنهانی نمایندگان دولت با FATF
۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵

رئیس کمیته سیاست داخلی مجمع تشخیص مصلحت نظام طی نامه‌ای به رئیس جمهور تصریح کرده است: آنچه FATF توصیه کرده است پس از تصویب و اجرا پایان نمی‌پذیرد، و پذیرش آنها همانند موضوع هسته‌ای برای شما غیرقابل محاسبه است.

دشمن از قدرت مردمی وفرهنگی ما می‌ترسد
۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه دشمنان از قدرت مردمی و فرهنگی ایران به شدت در هراس هستند، گفت: ملت ایران از قدرت بسیار عظیم و بزرگی برخوردار است و شکست ناپذیر است.