داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار حسن-روحانی
طرح‌های ملّی وزارت نیرو در کرمانشاه و فارس با حضور رئیس‌جمهور به بهره‌برداری رسید
۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۲

آیین بهره‌برداری از طرح‌های ملّی وزارت نیرو در استان‌های کرمانشاه و فارس با حضور حسن روحانی، دقایقی قبل از طریق ارتباط مجازی برگزار شد.

تعهد ایران، روسیه و ترکیه به حاکمیت، استقلال و تمامیت ارضی سوریه
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۶

ایران، روسیه و سوریه بر تعهد قوی خود به حاکمیت، استقلال، وحدت و تمامیت ارضی سوریه و همچنین به اهداف و اصول منشور ملل متحد تاکید کردند.

پوتین: استقلال حاکمیت ملی سوریه یکی از اهداف اصلی ماست
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۴

رئیس جمهور روسیه در نشست فوق‌العاده مجازی سران کشورهای ضامن روند آستانه بر استقلال حاکمیت ملی سوریه به عنوان یکی از اهداف سه کشور ایران، روسیه و ترکیه تاکید کرد.

روحانی: ضروری است هرچه زودتر نیروهای تروریست آمریکایی از سوریه بروند
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷

حسن روحانی گفت: جمهوری اسلامی ایران ضمن محکوم نمودن هرگونه تحریم علیه ملّت‌ها در جهان خصوصاً‌ علیه سوریه، تأکید می‌کند که به حمایت‌های خود از مردم و دولت مشروع سوریه با قدرت بیشتری ادامه خواهد داد.

فیلم: تاکید روحانی بر احترام به حق حاکمیت سوریه
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱

تاکید رئیس جمهور بر لزوم احترام به حق حاکمیت ملی و یکپارچگی سوریه در نشست سه جانبه ایران، روسیه و ترکیه.

مردم گرفتار بحران معیشتی؛ دولت و مجلس کجا ایستاده‌اند؟
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۶

دولت باید پیش از آنکه مشکلات معیشتی مردم، تبدیل به یک بحران و اعتراضات وسیع کارگری چون سال گذشته منتهی گردد اقدامی کند و به فکر مسائل مردم باشد. وگرنه قطعا متهم ردیف اول هرگونه بحران اقتصادی که نتیجه آن بحران امنیتی خواهد بود، دولت است.

آمریکا به برجام ضربه سیاسی بزند، قاطعانه برخورد می‌کنیم
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹

رئیس‌جمهور گفت: ضربه آمریکا به برجام تاکنون اقتصادی بوده است اما اگر بخواهند ضربه سیاسی به برجام بزنند ایران تحمل نمی‌کند و اقدام قاطع خودش را نشان می‌دهد.

دستور روحانی در پی حادثه کلینیک سینا اطهر
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳

رئیس جمهور در پیامی با تسلیت به خانواده‌های جان‌باختگان حادثه آتش‌سوزی در مرکز درمانی اطهر سینا،‌ تاکید کرد: دستگاه‌های ذی‌ربط هر چه سریع‌تر نسبت به بررسی دقیق و کارشناسانه علت وقوع این حادثه اقدام کنند.

سوریه موضوع کنفرانس مجازی روسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷

شبکه الجزیره به نقل از کاخ کرملین از برگزاری نشست ویدئو کنفرانس روسای جمهوری ایران، روسیه و ترکیه درباره بحران سوریه خبر داد.

روحانی: کسب‌وکارهای مجازی گسترش یابد
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴

رئیس‌جمهور، دستگاه های ذیربط را موظف کرد در جهت رفع موانع گسترش کسب و کارهای مجازی اقدام کرده و برای کمک به رونق آن دسته از کسب و کارهایی که در ایام کرونا رونق یافته و استعداد افزایش اشتغال در آنها بیش از دیگران است، برنامه ریزی کند.