داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
روحانی: برجام دستاورد خوبی در چند جانبه گرایی بود
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۱

رئیس جمهور با بیان اینکه اجرای برجام دستاورد خوبی در زمینه چند جانبه گرایی بود، گفت: متاسفانه به دلیل کارشکنی های آمریکا و خروج یکجانبه و غیر قانونی از برجام ، این توافق خوب با مشکل مواجه شد.

روحانی: صاحبان سهام عدالت را از حقوقشان آگاه سازیم
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰

رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه شرکت های سرمایه گذاری استانی باید با شفافیت کامل مدیریت رقابتی را بدست آورند گفت: این شرکت‌ها به‌طور منظم به دارندگان سهام گزارش دهند.

نمودار: رشد اقتصادی «نزدیک صفر» در دولت روحانی
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۴

در حالیکه نرخ رشد اقتصادی هدف برنامه های پنجم و ششم توسعه 8 درصد تعیین شده است، متوسط نرخ رشد اقتصادی کشور از سال 1391 تا سال 1398 نزدیک به صفر درصد بوده است

نامگذاری سال جهش تولید نشان دهنده اعتماد رهبری به دولت است
۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۷

روحانی گفت: اینکه رهبر انقلاب امسال را سال جهش تولید نامیدند نشان از این دارد که به توان دولت اعتماد داشته‌اند.

بالاترین تعداد فوتی کرونا در تهران مربوط به ۲۶ اسفند است
۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۳

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: در ۲۶ اسفند ماه سال گذشته بالاترین تعداد فوتی کرونا را در تهران داشتیم.

ورود روحانی به طرح ترافیک
۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه رئیس‌جمهور به موضوع اجرای طرح ترافیک ورود کرده است،‌گفت: شهردار موافق اجرای طرح از روز شنبه ۱۷ خرداد است.

کرونا، جان، نان و مردم
۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰

اگرچه ادامه ابیات این سروده، به غایت نگاه طنازانه در خود دارد اما بیت آغازینش با نام خداوندی است که جان و نان را توأمان آفریده است؛ یعنی هم جان و هم نان هردو در مسیر زیست آدمیانی است که مخلوق با شرف حضرت پروردگاراند. نمی توان یکی را بر دیگری رجحان داد چنانچه نمی توان زیست فردی و اجتماعی یکایک افراد را بدون آن دیگری متصور شد.

رئیس جمهور دستور اطفای حریق بویراحمد را صادر کند
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸

نماینده مردم نماینده مردم کهگیلویه و بویر احمد از رئیس جمهور خواست تا به سازمان مدیریت بحران برای اطفای حریق بویراحمد دستور دهد.

تاکید روحانی بر حق انتخاب در استفاده از نحوه مدیریت سهام عدالت
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹

جلسه هماهنگی اقتصادی دولت به ریاست رئیس جمهور تشکیل و در این جلسه نظام بانکی کشور مکلف شد شرایط لازم را برای اعطای اعتبار به دارندگان سهام عدالت بر مبنای پشتوانه سهام آنان فراهم کند.

روحانی روز ملی کرواسی را تبریک گفت
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۶

رئیس جمهور با ارسال پیامی خطاب به «زوران میلانوویچ» فرا رسیدن ۳۰ می «روز ملی کرواسی» را به رئیس جمهور و مردم کرواسی تبریک گفت.