داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
عکس: رونمایی از چند خودروی داخلی در حیاط دولت
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹

رونمایی از چند خودروی داخلی در حیاط دولت با حضور رییس جمهور

روحانی: ابنیه سیل‌زده را تا آخر سال بازسازی می‌کنیم
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹

روحانی گفت: البته اختیارات مجلس در کشورهای مختلف متفاوت است. در ایران مجلس جایگاه عظیمی دارد که این نیز به دلیل نظر امام (ره) است. امام از ابتدا به مجلس یک عنایت خاص داشت. ایشان روابط خاصی با مرحوم مدرس داشتند و گاهی در جلسات مجلس شورای ملی آن زمان حضور پیدا می کردند.

روحانی: سند اهداف دوره‌های تحصیلی بسیار ارزشمند است
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۷

رئیس جمهور سند اهداف دوره‌های تحصیلی آموزشی و پرورشی را بسیار مهم و ارزشمند دانست و گفت: به طور قطع با اجرای این سند به اهداف بزرگ نظام در تربیت و آموزش فرزندان و دانش‌آموزان این سرزمین نزدیک‌تر خواهیم شد.

حسن روحانی وضعیت اقتصادی کشور را چگونه می بیند؟
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶

حسن روحانی این روزها در سخنرانی های خود از وضعیت رشد اقتصادی و بهبود آمارهای اقتصادی در کشور سخن می گوید.

روحانی: در شرایط فشار و تحریم راه را گم نکردیم
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳

رئیس جمهور با بیان اینکه در شرایط فشار و تحریم راه را گم نکردیم و مسیر را درست پیمودیم و این بهبود رتبه می‌تواند یکی از معیارهای عملکرد دولت تدبیر و امید باشد، گفت: اینکه توانستیم در این ۶ سال ۵۹ رتبه در نوآوری ارتقاء پیدا کنیم، معنایش این است که مسیر انقلاب و دانش پژوهان مسیر درستی بوده است.

حاشیه‌های نشست خبری رئیس‌جمهور
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۲

چهاردهمین نشست خبری حسن روحانی در حالی برگزار شد که با نزدیک شدن به پایان سال، خبرنگاران، امسال تنها دو بار موفق شدند در یک کنفرانس مطبوعاتی پرسش‌های خود را از وی بپرسند.

حسن روحانی: دشمن را مجبور می‌کنیم پای میز مذاکره بیاید
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۴

رئیس‌جمهور در نشست خبری گفت: من به ملت ایران بزرگ ایران اعلام می‌کنم که سال آینده ان‌شاءالله با همین توانمندی و قدرتمندی مسیر را ادامه خواهیم داد و بالاخره روزی فرا می‌رسد که دشمن را مجبور می‌کنیم پای میز مذاکره بیاید.

عکس: حسن روحانی و همسرش در نشست زنان مدیر و فرهیخته
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۴:۱۸

حسن روحانی و همسرش در نشست زنان مدیر و فرهیخته حضور یافتند.

تحریف تاریخ به سبک روحانی
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱

رئیس‌جمهور در تازه‌ترین سخنانش دیوار کشیدن در دانشگاه‌ها در دهه شصت را به مخالفان و رقیبان امروز خود نسبت داد؛ در حالی که عاملان آن اقدام، بخشی از بدنه حامیان وی در انتخابات‌های ۹۲ و ۹۶ بودند.

حضرت زهرا(س) الگوی خوبی برای مشی زندگی ماست
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰

رئیس جمهور فاطمه اطهر(ع) را بهترین الگو و نمونه برای زنان و جامعه دانست و گفت: تصحیح دیدگاه همه نسبت به مقام زن درجامعه ضروری است.