داغ‌ترین پرونده‌ها:

پاسخ فرزند شهید همت به گلایه همسر شهید بلباسی

۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
فرزند شهید همت به گلایه همسر شهید بلباسی در خصوص نحوه اطلاع از تفحص پیکر همسرش واکنش نشان داد.

با اعلام سردار سرتیپ دوم پاسدار ابوالقاسم شریفی مسئول ایثارگران کل سپاه مبنی بر پیدا شدن پیکر‌های شهدای منطقه خان طومان، واکنش‌های زیادی در فضای مجازی در پی داشت. این شهدای مدافع حرم ۴ سال قبل در منطقه خان طومان سوریه به شهادت رسیده و پیکر‌های آن‌ها مفقود شد.

بعد از نابودی داعش، تمام تلاش سپاه برای یافتن پیکر این شهدا بود. این عمل میسر نشد، تا همین چند روز قبل که با اعلام مسئول ایثارگران سپاه و انجام تست‌های DNA هویت این شهدا مشخص شد.

پس اعلام این خبر، در صفحات مجازی واکنش‌های زیادی نسبت به این خبر نشان داده شد. شاید مهم‌ترین واکنش مربوط به همسر یکی از این شهدا بود. همسر شهید بلباسی با انتشار استوری در اینستاگرام نسبت به نحوه اعلام این خبر ابراز گلایه کرد.

او نوشت: «جوانمردانه رفتی و من هربار ناجوانمردانه خبری از تو شنیدم. چه زمانی که پر کشیدی، چه الان که پیکر نحیفت پیدا شده. خوش به حال دهه‌ی شصت که مردانی با لباس رزم در خانه را می‌زدند و مردانه خبر شهادت را می‌دادند. نه مثل الان که از غریبه‌ها و خبرگزاری‌ها خبری از شما به ما می‌رسد... بگذریم. خوش‌آمدی عزیزم. چشممان روشن.»

در پی استوری همسر شهید بلباسی، محمدمهدی همت پسر شهید همت در توئیتر نسبت به این استوری واکنش نشان داد.

او گفت: «در جواب استوری همسر شهید بلباسی نوشتم: خواهرم. مادر من هم یک هفته بعد از شهادت پدر از رادیوی مینی‌بوس و در جاده خبر شهادت را شنیدند، چیزی عوض نشده، دردتان را خوب می‌فهمیم.

پی‌نوشت:عزیزان؛ سهم ما از شهدایمان فقط زخم زبان شما بود؟»

در ادامه واکنش محمدمهدی همت به استوری همسر شهید بلباسی را مشاهده می‌کنید:

«باشگاه خبرنگاران جوان»

کلید واژه
مدافع حرم خان طومان محمد ابراهیم همت محمد بلباسی
نظرات