داغ‌ترین پرونده‌ها:

وزارت کشور: امکان اعزام و انتقال موکب به عراق «کاملاً منتفی» است

۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۱
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
وزارت کشور در اطلاعیه شماره ۳ ستاد مرکزی اربعین امکان اعزام و انتقال هرگونه موکب به کشور عراق را «کاملاً منتفی» اعلام کرد.

ستاد مرکزی اربعین حسینی در اطلاعیه شماره ۳ اعلام کرد: با توجه به اعلام رسمی مجدد دولت عراق و صدور مصوبات و شیوه نامه‌های ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، امکان اعزام و انتقال هرگونه موکب به کشور عراق در مراسم اربعین امسال کاملاً منتفی است.

در این اطلاعیه همچنین اشاره شده است؛ امید است با رفع بیماری کرونا در سال‌های آتی شرایط حضور گسترده برای تمامی عاشقان و خادمین حسینی(ع) مهیا شود.

متن کامل اطلاعیه شماره ۳ستاد مرکزی اربعین به شرح ذیل است؛

«بسم الله الرحمن الرحیم

ان الحسین مصباح الهدی و سفینهً النجاهً

پیرو اطلاعیه های صادره به استحضار ملت شریف و مسلمان ایران اسلامی و تمامی دلدادگان حسینی(ع) می رساند با توجه به انتشار برخی شایعات و اقدامات مبنی بر احتمال اعزام تعدادی از موکب ها به کشور عراق بدینوسیله اعلام می‌گردد با توجه به اعلام رسمی مجدد دولت عراق و صدور مصوبات و شیوه نامه های ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا ، امکان اعزام و انتقال هرگونه موکب به کشور عراق در مراسم اربعین سال جاری کاملاً منتفی می باشد و امید است با رفع بیماری کرونا در سالهای آتی شرایط حضور گسترده برای تمامی عاشقان و خادمین حسینی(ع) مهیا گردد.»

«باشگاه خبرنگاران جوان»

اخبار مرتبط
کلید واژه
وزارت کشور عراق ایران اربعین موکب ایرانی
نظرات