داغ‌ترین پرونده‌ها:

برکت شیخ حسین انصاریان

۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۵
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
نوا، سخنان و دعاهای کمیل او در آن دوران‌ها جوانان را سیراب می‌کرد و پای منبرش چه اشک‌هایی ریخته شد از سلحشورانی که بسیاری از آنان امروز در میان ما نیستند و به شهادت رسیده‌اند.

دفتر اطلاع‌رسانی حجت‎‌الاسلام والمسلمین انصاریان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد روند درمانی حجت‌الاسلام والمسلمین انصاریان مناسب و حال ایشان رو به بهبود است. به گزارش تسنیم، ۲۲ شهریورماه بود که خبر ابتلای حجت‌الاسلام حسین انصاریان، استاد اخلاق و مفسر قرآن کریم به بیماری کرونا منتشر شد. روز گذشته و پس از گذشت ۲ روز از بستری شدن این استاد اخلاق، دفتر وی در اطلاعیه‌ای این طور نوشت: با توجه به پیگیری‌های مکرر دوستداران اهل‌بیت نسبت به وضعیت حال استاد انصاریان، به اطلاع می‌رساند با عنایت الهی و دعای مؤمنین، روند درمانی مناسب و حال عمومی استاد رو به بهبود است. جهت شفای همه بیماران بویژه استاد عزیزمان دعا و توسل به ساحت مقدس حضرت ارباب اباعبدالله‌الحسین علیه‌السلام را تمنا داریم. محبت فرموده قرائت سوره حمد و زیارت عاشورا را فراموش نفرمایید».

حجت‌الاسلام انصاریان که در میان دوستداران آل‌الله و اهالی هیأت و روضه به «شیخ حسین» معروف است، یکی از شاخص‌ترین منبری‌های تهران است که از دوره جوانی با وعظ و روضه، با اکثر مردم ایران ارتباط برقرار کرده است. حجت‌الاسلام پناهیان در گفتاری پیرامون شیخ حسین انصاریان گفته است: نوا، سخنان و دعاهای کمیل او در آن دوران‌ها جوانان را سیراب می‌کرد و پای منبرش چه اشک‌هایی ریخته شد از سلحشورانی که بسیاری از آنان امروز در میان ما نیستند و به شهادت رسیده‌اند. حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان، استاد حوزه و دانشگاه در جلسه‌ای به بیان سخنانی درباره حجت‌الاسلام حسین انصاریان پرداخت و گفت: حجت‌الاسلام حسین انصاریان خطیبی بسیار پرمعنویت است و حیف است ایشان با این سابقه درخشان و خدماتی که انجام دادند، در جامعه غریب واقع شوند؛ البته ایشان در میان مؤمنان غریب نیست. وی افزود: حقی که ایشان به این نظام و انقلاب دارند از این باب است که بسیاری از جوانان معنویت‌شان را در دوران ۸سال دفاع‌مقدس به او مدیون‌اند. نوا و سخنان او و حتی دعاهای کمیل او در آن دوران‌ها جوانان را سیراب می‌کرد و پای منبر ایشان چه اشک‌هایی ریخته شد از سلحشورانی که بسیاری از آنان امروزه در میان ما نیستند و به شهادت رسیده‌اند. حجت‌الاسلام پناهیان یادآور شد: نخستین‌بار نوار دعای کمیل ایشان را خود بنده چند بار گوش کردم و نمی‌توانستم براحتی از کنار آن عبور کنم، حیف است که مستندی از فعالیت‌های ایشان در ۱۰ سال اول انقلاب نسازیم.

«روزنامه وطن امروز»

اخبار مرتبط
کلید واژه
حسین انصاریان بیماری معنویت کرونا ویروس دعای کمیل
نظرات