داغ‌ترین پرونده‌ها:

امیر عبداللهیان : سازش امارات با جنایتکاران صهیونیست نمایشی کودکانه بود

۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل، گفت: سازش امارات با جنایتکاران صهیونیست و همراهی برخی سران عربی با رژیم جعلی صهیونیستی نمایشی کودکانه و نابخردانه بود.

حسین امیر عبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل و دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی در گفتگوی تلفنی با «سلیم الزعنون»  رئیس مجلس ملی فلسطین با ابلاغ سلام آقای محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی به وی ، برای ملت مبارز و مقاوم فلسطین  آرزوی توفیق و بهروزی و پیروزی نهایی کرد.

وی افزود: مقاومت ملت فلسطین در مسیر مبارزه مشروع  برای آزادی کامل سرزمین تاریخی و مادری خود از چنگال اشغال صهیونیست‌ها وعده ای الهی است که قطعاً محقق خواهد شد.
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل سازش امارات با جنایتکاران صهیونیست و همراهی برخی سران عربی با رژیم جعلی صهیونیستی را نمایشی کودکانه و نابخردانه توصیف و این اقدام تحریک آمیز را محکوم و ناقض صلح و امنیت منطقه خواند.

 امیر عبداللهیان، مقاومت را قدرتمند، فعال، هوشمند و حاضر در صحنه خواند و تأکید کرد: امروز مقاومت این قدرت را دارد که رژیم صهیونیستی را مجبور به تمکین مطالبات ملت فلسطین کند.

خواستار محکومیت جهانی عادی‌سازی روابط با رژیم جعلی اسرائیل هستیم

رئیس مجلس فلسطین در این مکالمه تلفنی از توجه مقام معظم رهبری، مردم و دولت کشورمان به موضوع فلسطین تشکر کرد.

وی ضمن انتقاد شدید از خیانت برخی سران اعراب به آرمان ملت فلسطین، خواستار محکومیت جهانی عادی سازی روابط با رژیم جعلی اسرائیل و تضییع حقوق ملت فلسطین از سوی دولت ها و پارلمان کشورهای اسلامی و جهان شد.

رئیس مجلس فلسطین در این تماس ضمن ابلاغ سلام به آقای قالیباف، شروع به کار مجلس جدید در جمهوری اسلامی ایران و ریاست وی را تبریک گفت.

«خبرگزاری تسنیم»

اخبار مرتبط
کلید واژه
رژیم صهیونیستی امارات اسرائیل حسین امیرعبداللهیان توافق کشورهای عربی
نظرات