داغ‌ترین پرونده‌ها:

دیدار سفیر فلسطین با امیرعبداللهیان

۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
صلاح الدین الزواوی گفت: فلسطین این گام دولت امارات را شدیداً محکوم می‌نمایند و از امارات می‌خواهیم که از این اشتباه تاریخی خود عقب بنشیند.

صلاح الدین الزواوی شیخ السفرا، سفیر فلسطین در تهران با امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس و مدیرکل امور بین‌الملل مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

امیرعبداللهیان در این دیدار با انتقاد از اقدام امارات برای عادی سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی گفت: رفتار امارات برای برقراری روابط رسمی با رژیم صهیونیستی خطای راهبردی است و دولت این کشور باید مسئولیت تمامی عواقب آن را بپذیرد.

دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل ضمن تاکید بر همبستگی جمهوری اسلامی ایران با ملت فلسطین تصریح کرد: رییس مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای رسمی از روسای پارلمان کشورهای اسلامی جهان خواست این اقدام امارات را محکوم نموده و از حقوق مسلم مردم فلسطین حمایت نمایند.

سفیر فلسطین در تهران با انتقاد از اقدام خائنانه امارات برای عادی سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی افزود: فلسطین این گام دولت امارات را شدیداً محکوم می‌نمایند و از امارات می‌خواهیم که از این اشتباه تاریخی خود عقب بنشیند.

صلاح‌الدین الزواوی شیخ السفرای مقیم تهران ضمن قدردانی از موضع جمهوری اسلامی ایران، از تمام کشورهای جهان خواست تا همانند ایران نسبت به حمایت از مسئله فلسطین تعهد خود را نشان دهند.

«خبرگزاری ایسنا»

کلید واژه
فلسطین ایران حسین امیرعبداللهیان سفیر صلاح الدین الزواوی
نظرات