داغ‌ترین پرونده‌ها:

عضویت عجیب تاجگردون در هیأت علمی موسسه نیاوران

۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
در حالی که یکی از علل رد اعتبارنامه تاجگردون، شائبه صحت مدرک تحصیلی وی بود، اخیرا به عضویت هیأت علمی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی در آمده است.

در حالی که یکی از علل رد اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب گچساران در مجلس یازدهم، شائبه صحت مدرک تحصیلی دکترای وی بود، اخیرا وی به عضویت هیأت علمی مؤسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی در آمده است.

موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی وابسته به نهاد ریاست جمهوری است و در دولت یازدهم، مسعود نیلی رئیس آن بود و اکنون محمد نهاوندیان ریاست آن را بر عهده دارد.

این موسسه که به موسسه نیاوران هم مشهور است، از زمان تاسیس تاکنون خصوصا در سه دولت سازندگی، اصلاحات و دولت یازدهم و دوازدهم، مکان فعالیت اقتصاددان‌های نئولیبرال بوده است. تربیت‌شدگان این موسسه هم اکثرا در دولت روحانی، سمت‌های حساسی در دستگاه‌های اقتصادی به دست آورده‌اند.

غلامرضا تاجگردون در یازدهمین دوره انتخابات مجلس حائز اکثریت آراء شد اما نمایندگان مجلس به دلایلی همچون توزیع رانت، دستکاری مصوبات مجلس، شائبه در صحت مدرک تحصیلی، سواستفاده از موقعیت و... اعتبارنامه وی را تصویب نکردند که در نتیجه تاجگردون به مجلس راه نیافت.

«خبرگزاری فارس»

اخبار مرتبط
کلید واژه
حسن روحانی محمد نهاوندیان دولت غلامرضا تاجگردون اعتبارنامه نهاد ریاست جمهوری
نظرات