داغ‌ترین پرونده‌ها:

بازدید رئیس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا از پایگاه هوایی چابهار

۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
سردار محمد شیرازی از پایگاه هوایی شهیدان دلحامد نیروی هوایی ارتش در چابهار بازدید کرد.

سردار سرتیپ محمد شیرازی رییس دفتر فرماندهی معظم کل قوا، به همراه امیر سرتیپ عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش با هدف سرکشی از وضعیت منطقه چابهار، کنارک و محدوده ساحلی دریای عمان، از پایگاه شکاری خلبانان شهید برادران دلحامد بازدید و با کارکنان پایور و وظیفه این یگان دیدار و گفتگو کرد.

سردار شیرازی در این بازدید، طی سخنانی در جمع فرماندهان و کارکنان پایگاه هوایی شهیدان دلحامد از تلاش‌های مجاهدانه و موثر نیروی هوایی در اجرای صحیح برنامه‌های آمادگی دفاعی تقدیر نمود و اقدامات آنان را در این راه رو به جلو خواند و اظهار کرد: بی تردید لحظه لحظه این تلاش‌ها و مجاهدت‌ها مورد عنایت خدای متعال و شادی قلب نازنین حضرت بقیة‌الله‌الاعظم(عج) و خرسندی مقام عظمای ولایت است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امروز امید همه ملت و مسئولان به شما جوانان فداکار و از خود گذشته که از مرز و بوم این کشور جانانه دفاع می‌کنید است. در پرتو این مجاهدت‌ها است که قدرت بازدارندگی در ابعاد مختلف محقق شده و به شرایط امنیت پایدار بسیار نزدیک شده‌ایم.

گفتنی است، با حضور امیرسرتیپ خلبان نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش، کلنگ احداث مجموعه آبی سرپوشیده در پایگاه هوایی شهیدان دلحامد زده شد.

«خبرگزاری فارس»

کلید واژه
نیروی هوایی بندر چابهار ارتش جمهوری اسلامی ایران محمد شیرازی
نظرات