داغ‌ترین پرونده‌ها:

زمان کنکور در جلسه مشترک نمایندگان و وزارت علوم تعیین تکلیف شد/ کنکور لغو نگردید/ کنکور با پروتکل‌های سخت‌گیرانه بهداشتی برگزار می‌شود

۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۱
نویسنده/خبرنگار: «نسیم آنلاین»
کنکور در زمان مقرر برگزار می‌شود «نادری» عضو کمیسیون آموزش مجلس: در جلسه با وزیر بهداشت مقرر شد آزمون‌های کنکور سراسری و کارشناسی ارشد در موعد خود و بارعایت پروتکل‌های سخت‌گیرانه بهداشتی برگزار شود.

احمد نادری نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس در تشریح جزئیات نشست عصر امروز با موضوع برگزاری آزمون‌های کنکور سراسری و کارشناسی ارشد که با حضور وزرای بهداشت، علوم و تعدادی از نمایندگان مجلس برگزار شد، اظهار داشت:‌ در این جلسه بعد از بحث و تبادل‌نظر طولانی اعضای این نشست مقرر شد آزمون‌های کنکور سراسری و کارشناسی ارشد در موعد مقرر و با رعایت پروتکل‌های سخت‌گیرانه بهداشتی برگزار شود.

نادری گفت: این نشست در ادامه نشست روز گذشته کمیسیون آموزش که وزرای بهداشت، علوم و ورزش و رئیس سازمان سنجش برگزار شده بود مقرر شد که تعیین تکلیف نهایی برگزاری آزمون در نشست عصر امروز و در محل دفتر وزیر بهداشت تعیین شود.

کنکور تعویق نشد

وی خاطرنشان کرد: در این نشست علاوه بر سعید نمکی وزیر بهداشت و منصور غلامی وزیر علوم و خدایی رئیس سازمان سنجش، تعدادی از نمایندگان مجلس از جمله منادی رئیس کمیسیون آموزش، شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت، ویس کرمی، وحیدی، سنگدوینی و قاضی‌زاده از اعضای کمیسیون آموزش، بهداشت و فرهنگی مجلس حضور داشتند.

نمایندگان موافق تعویق کنکور چه کسانی بودند؟

عضو کمیسیون آموزش مجلس اظهار داشت: تعدادی از نمایندگان مجلس از جمله شهریاری، سنگدوینی و من موافق تعویق برگزاری کنکور آزمون سراسری بودیم.

کلید واژه
کنکور احمد نادری
نظرات
 • کنکوری
  ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۶
  44 33

  متاسفم برای اون رسانه و نمایندگانی که در این مدت امید واهی تعویق کنکور دادن و با اعصاب داوطلبان بازی کردند

 • .
  ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۸
  36 28

  بخاطر منافعشون با جون مردم بازی میکنن

 • داوطلب نگران
  ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۲
  34 30

  دیدیم پروتکلهایی رو که در آزمون دکتری رعایت کردید خدا به دادمون برسه