داغ‌ترین پرونده‌ها:

بلوف تازه ترامپ در مورد خودش!

۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
رئیس جمهور آمریکا طی تازه‌ترین تلاشش برای طفره رفتن از سؤالات درباره ظرفیت‌های ذهنی او و تلاش برای پرسش از قابلیت‌های ذهنی جو بایدن، نامزد پیش‌فرض حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری، ادعا کرد اخیراً در یک آزمون شناختی بالاترین امتیاز را به دست آورده است.

کاخ سفید جزئیاتی از این آزمون ارائه نداده و اعلام نکرده که آیا منظور ترامپ از این آزمون، ارزیابی تازه‌تری نسبت به آنچه در سال ۲۰۱۸ انجام داد، بوده است یا خیر.

ترامپ روز پنجشنبه اظهار کرد، این آزمون را در مرکز ملی پزشکی "والتر رید" داده است. پزشک او در سال ۲۰۱۸ به خبرنگاران اعلام کرده بود به درخواست رئیس جمهور، در این مرکز از ایشان یک آزمون شناختی گرفته شده، و افزود به نظرش چنین آزمون‌هایی برای ارزیابی رئیس جمهوران استاندارد نیست.

مشخص نیست منظور ترامپ از آزمون شناختی، همان تستی است که در سال ۲۰۱۸ از او گرفته شده یا اینکه اخیراً آزمون داده است؛ و مقامات کاخ سفید نیز پاسخی به این پرسش نداده‌اند.

ترامپ به "شان هنتی" از فاکس نیوز گفت: من ثابت کردم آنجا بودم به خاطر اینکه در آزمون بالاترین نمره را به دست آوردم.

رئیس جمهور آمریکا همچنین یادآور شد که این آزمون شناختی، "در زمان خیلی اخیر" از او گرفته شده است.

ترامپ آزمون مذکور را آزمونی "بسیار استاندارد" توصیف کرد که در حضور پزشکان در مرکز "والتر رید" از او گرفته شده و مدعی شد پزشکان از نتایج "باورنکردنی" این آزمون، "بسیار شگفت‌زده" شده‌اند.

«خبرگزاری ایسنا»

اخبار مرتبط
کلید واژه
آمریکا دونالد ترامپ انتخابات انتخابات 2020 آمریکا دموکرات های آمریکا
نظرات