داغ‌ترین پرونده‌ها:

نامه بازگشت برخی محدودیت ها به تهران در بایگانی

۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
وزارت کشور در نامه ای به تعدادی از استانداران استان ها، خواستار ایجاد محدودیت هایی شده است که کلانشهر تهران نیز شامل این نامه شده است.

موضوع ایجاد محدودیت های کرونایی در استان های قرمز، در نامه ای از سوی معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور به استانداران این استان ها مورد تاکید قرار گرفت که در این نامه، کلانشهر تهران نیز شامل این محدودیت ها قرار داشته است.

بر اساس آنچه که در نامه معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور به تاریخ ۱۲ تیر ۹۹ آمده است، استانداران استان های آذربایجان شرقی و غربی، ایلام، بوشهر، کردستان، کرمانشاه، خوزستان، فارس، هرمزگان، چهارمحال و بختیاری و تهران، می بایست برخی محدودیت ها را به مدت یک هفته از تاریخ ابلاغ نامه اعمال می کردند.

در جلسه ای که به تاریخ ۸ تیر ۹۹ تشکیل می شود و نهایتا در جلسه ۱۲ تیر ۹۹، تصمیماتی اتخاذ می شود تا بتواند از روند رو به افزایش موارد ابتلا به کرونا پیشگیری کند.

استفاده حداکثری از ظرفیت فضای مجازی برای خرید مایحتاج عمومی، کاهش مراجعات به قوه قضائیه و دستگاه های دولتی و شهرداری، مورد تاکید قرار گرفته است.

اما، آنچه در این قبیل موضوعات و بحران ها می بایست بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد، کاستن از بوروکراسی های اداری برای استفاده بهتر از چنین مصوباتی است. در حالی که تاریخ این نامه ۱۲ تیر ۹۹ بوده است، چرا باید در بایگانی بماند.

در حالی که از تاریخ ابلاغ نامه، یک هفته برای اجرای محدودیت ها پیش بینی شده بود، عملا می توان مدعی شد که کارکرد این نامه بی تاثیر شده است.

«خبرگزاری مهر»

اخبار مرتبط
کلید واژه
وزارت کشور تهران استانداری تهران کرونا ویروس محدودیت
نظرات