داغ‌ترین پرونده‌ها:

کشف ۲۹۰ خودروی خارجی احتکار شده در تهرانسر تهران

۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از کشف ۲۹۰ خودروی خارجی احتکارشده در تهرانسر خبر داد.

سردار حسین رحیمی از کشف 290 خودروی خارجی احتکار شده در تهران خبر داد و در این رابطه اظهار کرد: با توجه به نوسانات قیمت خودرو در بازار، طرح تشدید مبارزه و مقابله با احتکار خودرو به صورت ویژه در دستور کار پلیس تهران قرار گرفت و تیمی از ماموران کلانتری 150 تهرانسر همسو با سایر همکاران در اجرای ماموریت محوله اهتمام ورزیدند.

رئیس پلیس تهران افزود: ماموران کلانتری 150 تهرانسر با انجام اقدامات اطلاعاتی، از دپو و احتکار تعداد زیادی انواع خودرو خارجی در دو پارکینگ کنار هم مطلع شدند که بررسی موضوع در اختیار تیم عملیات ویژه این کلانتری قرار گرفت.

این مقام انتظامی بیان کرد: پس از کسب اطلاعات لازم با هماهنگی مقام قضائی،  تیمهای مختلف عملیاتی در یک عملیات همزمان در بازرسی از پارکینگهای مورد نظر 290 دستگاه انواع خودروهای خارجی احتکار شده را کشف کردند.

رحیمی با بیان اینکه تحقیقات پلیسی حاکی از این بود که خودروها بیش از یک سال در این پارگینگ ها دپو شده است، افزود: خودروهای مکشوفه شامل 154 دستگاه سانتافه، 48 دستگاه پیکاتو، 43 دستگاه اپتیما، 6 دستگاه سوناتا، 13 دستگاه سورنتو، دو دستگاه تاتا و 24 دستگاه سراتو است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ، ارزش تقریبی خودروهای کشف شده را برابر اعلام کارشناسان 6 تریلیون ریال اعلام و تصریح کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر شد و برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت.

«خبرگزاری تسنیم»

اخبار مرتبط
کلید واژه
نیروی انتظامی خودرو تهران احتکار خودرو ناجا حسین رحیمی
نظرات