داغ‌ترین پرونده‌ها:

شایعه تهدید وزیر بهداشت به استعفا کذب است

۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۴
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
سخنگوی وزارت بهداشت به شایعه تهدید دفتر ریاست جمهوری برای استعفای وزیر بهداشت واکنش نشان داد و گفت: این ادعا کذب است و صحت ندارد.

کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در واکنش به اظهارات یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر اینکه رئیس دفتر رئیس‌جمهور،  وزیر بهداشت را تهدید کرده است تا در صورتی که با دولت هماهنگ نباشد، باید استعفا کند، اظهار کرد: این موضوع شایعه‌ای کاملا بی‌پایه و بی‌اساس است و آن را  تکذیب می‌ کنیم.

وی گفت: دکتر واعظی حمایت‌ها و اقدامات دلسوزانه‌ای در تمام مراحل به ویژه در بسیج ملی مقابله با کرونا از وزیر بهداشت داشتند و تصریح وزیر بهداشت حاکی از آن است که ارتباط بین وزیر بهداشت و رییس دفتر رییس جمهور صمیمی و عاطفی و مسبوق به سابقه سال های متمادی است و با شایعاتی از این دست و شیطنت ها و رفتارهایی که ممکن است در جهت تشویق افکار عمومی با هر انگیزه ای انجام می شود، تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت.

در این شرایط که کشور در مقابله با تحریم ها و کرونا درگیر است  از دلسوزان و افراد دست اندرکار در حوزه رسانه یا سایر عرصه ها درخواست داریم که مسئولانه رفتار و از دامن زدن به شایعات خودداری کنند و تهدید وزیر بهداشت به استعفا را هم تکذیب می کنیم و باید توجه داشت که فشار برای استعفا به هیچ وجه صحت ندارد؛ نه از ناحیه دکتر واعظی نه هیچ فرد دیگری.

«باشگاه خبرنگاران جوان»

اخبار مرتبط
کلید واژه
سعید نمکی محمود واعظی وزارت بهداشت استعفا کیانوش جهانپور
نظرات