داغ‌ترین پرونده‌ها:

حماس: تل‌آویو نمی‌تواند عقیده جوانان انقلابی را تغییر دهد

۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۹
نویسنده/خبرنگار: نسیم انلاین
سخنگوی حماس گفت: سیاست‌های رژیم صهیونیستی علیه ملت، سرزمین و مقدسات فلسطین باعث نمی‌شود که عقیده مقاومت و ایستادگی جوانان انقلابی فلسطینی در کرانه باختری تغییر کند.

اقدام رژیم صهیونیستی در ممانعت از ورود نمازگزاران فلسطینی به مسجد ابراهیمی برای اقامه نماز با واکنش جنبش حماس روبرو شد.

بر اساس گزارش گروه اطلاع‌رسانی «الاعلام الحربی»، «فوزی برهوم» سخنگوی حماس گفت، ممانعت از اقامه نماز در مسجد ابراهیمی ادامه تخلفات سازمان‌یافته علیه ملت فلسطین و حقوق و مقدسات آن است و سکوت بین‌المللی و عجله برخی طرف‌ها برای عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی، این رژیم را برای انجام اینگونه اقدامات گستاخ کرده است.

وی ادامه داد، سیاست‌های رژیم صهیونیستی علیه ملت، سرزمین و مقدسات فلسطین باعث نمی‌شود که عقیده مقاومت و ایستادگی جوانان انقلابی فلسطینی در کرانه باختری تغییر کند.

برهوم تأکید کرد: مقاومت علیه اشغالگر و دفاع از حقوق ملت ما کاری مقدس و وظیفه همه است و هیچ کسی نباید از آن شانه خالی کند. این موضوع، افزایش کار ملی مشترک در میدانهای مقاومت بویژه کرانه باختری و قدس را می‌طلبد و حتما بازدارندگی علیه اشغالگر محقق و پیروزی تثبیت خواهد شد.

سه‌شنبه هفته جاری درهای مسجد ابراهیمی در الخلیل که به دلیل کرونا بسته شده بود، پس از سه ماه بازگشایی شد.

بر اساس گزارش روزنامه «القدس العربی»، در پی این موضوع تعداد زیادی از فلسطینی‌ها صبح امروز (جمعه) خود را به مسجد ابراهیمی رساندند تا نماز صبح را در آن اقامه کنند اما نظامیان رژیم صهیونیستی به بهانه کرونا اجازه ورود دهها فلسطینی را به این مکان شریف نداد.

«خبرگزاری فارس»

اخبار مرتبط
کلید واژه
جوانان حماس کرانه باختری تل آویو
نظرات