داغ‌ترین پرونده‌ها:

دیوان محاسبات اسامی متخلفان ارز ۴۲۰۰ تومانی را به مجلس داد

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۴
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
نماینده مردم محلات در مجلس گفت: آقای روحانی شما مسئول رسیدگی به وضع گرانی به ویژه گرامی خودرو هستید.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه) پارلمان در تذکر شفاهی اظهار داشت: بنده در مورد افرادی که ارز ۴۲۰۰ تومانی دریافت کرده اند با دیوان محاسبات تماس گرفته ام و آن ها اعلام کردند که لیست اسامی این افراد را به هیات رئیسه و رئیس مجلس شورای اسلامی ارائه داده اند.

وی در ادامه از هیات رئیسه خواست براساس اصل ۸۴ قانون که همه نمایندگان می توانند در تمام امور کشور ورود پیدا کنند این لیست را در اختیار آن ها قرار دهد.

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت قیمت خودروهای داخلی تصریح کرد: ببینید وضعیت  قیمت خودرو به کجا رسیده است؛ شما پراید تولید کرده اید نه هلی کوپتر، یا هواپیما اما قیمت آن همچون هلی کوپتر دائم در حال پرواز است.

سلیمی ادامه داد: الان می خواهید به وزیر صنعت، معدن و تجارت دستور بدهید که وضعیت قیمت خودروها را بررسی کند؟ آقای روحانی شما مسئول رسیدگی به این وضع هستید. همچنین باید بر وضعیت افزایش قیمت سایر کالاها نیز نظارت کنید.

سلیمی خطاب به معاون اول رئیس جمهور و روحانی گفت: یادتان رفته است که در دوران برگزاری انتخابات خطاب به مردم می گفتید در گذشته هر روز صبح که بیدار می شدید قیمت ها افزایش پیدا کرده بود؟ صحبت های خود را مرور کنید.

«خبرگزاری فارس»
کلید واژه
حسن روحانی مجلس شورای اسلامی دیوان محاسبات ارز ۴۲۰۰ تومانی
نظرات