داغ‌ترین پرونده‌ها:

تجلیل رئیس قوه قضائیه از معلم مدرسه کودکان استثنایی

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۸
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
رئیس قوه قضائیه در نشست هم اندیشی با جامعه فرهنگیان از معلم یک مدرسه کودکان استثنایی در بروجرد تجلیل کرد.

نشست هم اندیشی با جامعه فرهنگیان و تجلیل از مقام معلم با حضور رئیس قوه قضائیه در حال برگزاری است. 

حجت الاسلام رئیسی در این نشست، پس از ارتباط ویدئو کنفرانسی با دادگستری استان لرستان و تجلیل از "مهناز گودرزی" معلم یک مدرسه کودکان استثنایی در بروجرد لرستان که در ایام کرونا و با توجه به عدم دسترسی دانش آموزانش به گوشی هوشمند برای تدریس و آموزش در منازل آنها حضور یافته است، اظهار کرد: مجاهدت معلمان در این دوران مثل مجاهدت بسیاری از پزشکان و پرستاران که سربازان میدان مبارزه با کرونا هستند و مسؤولیت حفظ و صیانت از جان مردم را بر عهده دارند، نزد خداوند متعال محفوظ است.

وی خطاب به این معلم جهادگر گفت: مجاهدت بی نام و نشان شما و تلاش برای بالا بردن سطح دانش و بینش دانش‌آموزان، حتما در درگاه خداوند متعال ثبت خواهد شد و نزد ملت بزرگوار نیز جایگاه ممتازی خواهد داشت.

حجت الاسلام رئیسی گفت: اقداماتی که معلمان در ایام شیوع کرونا انجام می‌دهند، مثل اقدامات این قشر در دوران دفاع مقدس فراموش نشدنی است؛ چرا که در عرصه های سخت، دانش‌آموزان را رها نکردند و نسبت به تعلیم و تربیت آنها همت می‌کنند.

پس از این ارتباط ویدئویی، حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی، رئیس ستاد اقامه نماز کشور که در این نشست حضور دارد، به بیان نکاتی پرداخت.

«خبرگزاری فارس»

اخبار مرتبط
کلید واژه
سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضاییه دفاع مقدس گوشی هوشمند
نظرات