داغ‌ترین پرونده‌ها:

تنابنده نگران تعطیل شدن پایتخت

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
همزمان با مطالبه شفافیت درباره دستمزد برخی از سلبریتی‌ها در صداوسیما، «محسن تنابنده» هم که قبلا مواضع تندی علیه صداوسیما گرفته بود، تغییر موضع داد.

محسن تنابنده اخیرا مدعی شده هدف از انتقادات به پایتخت ۶، تعطیلی برنامه ۹۰ و انتقادات از افرادی چون رضارشیدپور و مهران مدیری، حمله به مدیران قدیمی صداوسیماست.

نکته قابل تأمل این است که تنابنده، چند ماه قبل، خودش تندترین حملات را به صداوسیما روا داشته و حتی اعلام کرده بود که بعد از کار در فصل ششم پایتخت، دیگر با رسانه ملی همکاری نخواهد کرد. اما ناگهان نه تنها نظرش درباره همکاری با تلویزیون تغییر کرده که در مقام مدافع مدیران قدیمی صداوسیما هم قرار گرفته است. 

وحید یامین‌پور، مجری و فعال رسانه‌ای در واکنش به این رفتارهای تنابنده در فضای مجازی نوشت: «آقای تنابنده ظاهرا آن حرفش که دیگر با صداوسیما کار نمی‌کند را پس گرفته و نگران تعطیل شدن پایتخت است. حالا از مدیران صدا و سیما دفاع و به ما حمله می‌کند. چیزی که تنابنده را متواضع کرده نه وادادگی مدیران، که نقدهای شفاف و مطالبه شفافیت است.»

گفتنی است، مدتی است که انتقاداتی درباره دستمزد نجومی برخی از بازیگران، مجریان و فیلمسازها در صداوسیما مطرح شده است. محسن تنابنده نیز از مصادیق دریافت کنندگان این گونه دستمزدها شناخته می‌شود.

«روزنامه کیهان»

اخبار مرتبط
کلید واژه
نقد صدا و سیما صدا و سیما شفافیت وحید یامین‌پور سلبریتی سریال پایتخت مهران مدیری محسن تنابنده
نظرات