داغ‌ترین پرونده‌ها:

تاختن کرونا در فلسطین اشغالی

۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی گزارش داد، تعداد مبتلایان به ویروس جدید کرونا در فلسطین اشغالی طی بیست‌وچهار ساعت گذشته شاهد افزایش حدوداً ششصد نفری بود.

علی‌رغم تدابیر سختگیرانه و قرنطینه عمومی که در فلسطین اشغالی برقرار شده، ویروس «کووید۱۹» با سرعت بیشتری در حال پخش شدن در این منطقه است.

به نوشته وبگاه «تایمز اسرائیل»، وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی امروز (سه‌شنبه) اعلام کرد طی بیست‌وچهار ساعت گذشته حدود ۶۰۰ نفر دیگر به ویروس کرونا مبتلا شدند.

با احتساب تعداد ابتلاهای جدید، شمار کل مبتلایان به ویروس کرونا در فلسطین اشغالی به ۹۰۰۶ نفر افزایش یافت که حال ۱۵۳ نفر از آنها وخیم است.

همچنین با جان باختن دو نفر دیگر، تعداد قربانیان کرونا در فلسطین اشغالی نیز به ۵۹ نفر افزایش یافت.

پیشتر گزارش شده بود «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و «یوسی کوهن» رئیس موساد به دلیل ارتباط با وزیر بهداشت این رژیم که به کرونا مبتلا شده، در قرنطینه خانگی قرار گرفتند.

این در حالی است که گزارش محرمانه‌ای در پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) نشان می‌دهد که رژیم صهیونیستی برای مقابله با ویروس جدید کرونا، تجهیزات درمانی کافی ندارد.

مسئولان آسایشگاه‌ها و خانه‌های سالمندان در فلسطین اشغالی می‌گویند به دلیل بی‌توجهی رژیم تل‌آویو به این اماکن در بحبوحه شیوع ویروس کرونا، میزان مرگ‌ومیر آنها رو به افزایش است.

«خبرگزاری فارس»

اخبار مرتبط
کلید واژه
رژیم صهیونیستی اسرائیل وزارت بهداشت فلسطین اشغالی کرونا ویروس
نظرات