داغ‌ترین پرونده‌ها:

ترامپ: برای جانسون دعا می‎کنیم

۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۵
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
رئیس‌جمهور آمریکا در پی انتقال نخست‌وزیر انگلیس به بخش مراقبت‌های ویژه به دلیل وخامت حال وی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا گفت: با تیم پزشکی معالج بوریس جانسون در ارتباط هستیم و برای بهبودی وی دعا می‌کنیم.

«دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا بامداد سه شنبه به وقت تهران در یک نشست خبری درباره ویروس کرونا  به وخامت وضعیت جسمانی «بوریس جانسون» نخست وزیر انگلیس بر اثر ابتلا به ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: واشنگتن با تیم پزشکی معالج بوریس در ارتباط است و برای بهبودی سریعتر وی دعا می‌کنیم.

وی در ادامه گفت که این هفته تلاش سخت آمریکا برای مقابله و شکست ویروس کرونا ادامه خواهد یافت و هفته آینده نیز تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور افزایش خواهد یافت.

رئیس جمهور آمریکا تصریح کرد: ما به ارسال کمک‌ها به نیویورک و نیوجرسی که مناطق بحرانی هستند، ادامه می‌دهیم و اجازه خواهیم داد تا این دو ایالت از کشتی بیمارستانی ارتش که به نیویورک فرستاده شده برای درمان مبتلایان استفاده کنند.

ترامپ با تاکید بر اینکه ویروس کرونا شکست خواهد خورد، افزود: آمریکا در دوره‌ کوتاه مقابله با کرونا به پیشرفت بزرگی دست یافته است.

رئیس جمهور آمریکا همچنین گفته که با «جو بایدن» معاون باراک اوباما و یکی از نامزد احتمالی دموکرات‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 درباره مقابله با ویروس کرونا گفت‌وگوی «خوب» و «دوستانه» داشته است.

«خبرگزاری تسنیم»

اخبار مرتبط
کلید واژه
آمریکا دونالد ترامپ بوریس جانسون انگلیس انتخابات 2020 آمریکا جو بایدن کرونا ویروس
نظرات