داغ‌ترین پرونده‌ها:

مایع ظرفشویی هوم پلاس، دوستدار سلامتی خانواده

۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹
نویسنده/خبرنگار: «نسیم آنلاین»
مایع ظرفشویی هوم پلاس با داشتن غلظت مناسب در ترکیبات خود و همچنین قدرت حل شدگی بالا به آسانی با آب شسته می‌شود و بر روی ظروف شما نمی‌ماسد.

امروزه استفاده از مایع ظرفشویی برای شستن ظروف، کاملا طبیعی و بدیهی است و همگان درباره‌ی ضرورت کاربرد آن در آشپزخانه به خوبی واقفند. بنابراین همه‌ی خانواده‌ها در خانه خود یکی از انواع مختلف آن را داشته و برای پاک کردن وسایل مختلف خانه از آن استفاده می‌کنند. بنابراین کاربرد همیشگی و مداوم مایع ظرفشویی اهمیت آن را به عنوان یک شوینده ضروری دو چندان می‌کند. متاسفانه بسیاری از ما چیزهای زیادی درباره انتخاب یک مایع ظرفشویی مناسب نمی‌دانیم و همیشه برای انتخاب بهترین نوع آن مشکل داریم. این در حالی است که مایع ظرفشویی هم بر محیط اطراف ما و هم بر روی سلامت اعضای خانواده بسیار تاثیرگذار بوده و انتخاب بهترین نوع آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

به طور معمول، بسیاری از افراد برای انتخاب و خرید یک مایع ظرفشویی مناسب به فروشگاه می‌روند و در آن جا با انبوهی از مواد شوینده و ضدعفونی کننده محیط رو به رو می‌شوند. بی تردید این مواجهه باعث سردرگم شدن بیشتر آن‌ها نیز می‌شود. تعداد زیادی از افراد تلاش می‌کنند با رجوع به مایع ظرفشویی همیشگی خود، مساله را خیلی زود فیصله دهند و عده‌ای نیز به تجارب و توصیه‌های دیگران روی می‌آورند. دسته‌ی دوم با این کار به خود این فرصت را می‌دهند که از قالب عادت همیشگی بیرون آمده و به شوینده‌های جدیدتر و کارامدتر نیز توجه کنند. پر واضح است که توجه به تجارب دیگران و دریافت نقطه نظراتشان فرصت ارزشمندی است که فرد می‌تواند برای انتخاب بهترین شوینده استفاده کند.

ما بر اساس تجربه و معیارهای رایج انتخاب یک شوینده خوب مثل قدرت پاک کنندگی آن، توانایی چربی زدایی شوینده، رایحه و بوی مطبوع و همچنین قیمت مناسب محصول، مایع ظرفشویی هوم پلاس را به شما معرفی می‌کنیم. یکی از برندهای معتبر مایع ظرفشویی، برند هوم پلاس است که با دارا بودن کیفیت مناسب یک مایع ظرفشویی مرغوب، توانسته جایگاه درخوری را در آشپزخانه خانواده‌های ایرانی به دست آورد.

در این جا این سوال مطرح می‌شود که چرا مایع ظرفشویی هوم پلاس را به شما پیشنهاد کرده‌ایم؟ پاسخ این است که این محصول از فرمولاسیونی فوق‌العاده و متناسب با علم روز دنیا برخوردار بوده و درنتیجه با ظروف و محیط آشپزخانه شما کاملا سازگاری دارد.

مایع ظرفشویی هوم پلاس با داشتن غلظت مناسب در ترکیبات خود و همچنین قدرت حل شدگی بالا به آسانی با آب شسته می‌شود و بر روی ظروف شما نمی‌ماسد. همان طور که می‌دانید باقی ماندن مایع ظرفشویی و هر نوع شوینده دیگر بر روی ظروف، به راحتی وارد بدن شما می‌شود و خدای ناکرده به انواع بیماری‌ها می‌انجامد. به همین دلیل انتخاب یک مایع ظرفشویی با غلظت مناسب، ضمن آبکشی سریع و آسان، سلامت اعضای خانواده را تامین خواهد کرد. 

از سوی دیگر بدیهی است که همه‌ی افراد در پی یافتن یک مایع ظرفشویی با قدرت پاک کنندگی و چربی زدایی بالا هستند که در برابر لکه‌ها و چربی‌ها کاملا کارامد باشد. ترکیبات موجود در مایع ظرفشویی هوم پلاس موجب افزایش قدرت پاک کنندگی این محصول شده است؛ به طوری که در برابر مواد غذایی چسبیده و سوخته که به سختی قابلیت پاک شدن دارند، بسیار قدرتمند عمل می‌کند.

از دیگر ویژگی های مورد انتظار از یک مایع ظرفشویی خوب، این است که ظروف خانه را برق بیندازد و کاملا آن‌ها را درخشنده کند. مایع ظرفشویی هوم پلاس علاوه بر اینکه مانع باقی ماندن اثرات و لکه‌های ناخوشایند حاصل از سختی آب بر روی ظروف می‌شود، به علت دارا بودن خاصیت آبکشی سریع و راحت، پس از شستشوی ظروف به راحتی از روی ظروف پاک شده و اثری از آن به جا نمی‌ماند.

از دیگر خصوصیات دلپذیر مایع ظرفشویی هوم پلاس بوی خوش و تنوع رایحه‌های آن است که شستن ظروف را تبدیل به عملی خوشایند خواهد کرد. به هر حال شستن مداوم ظروف یک کار همیشگی است که نمی‌توان از آن چشم پوشید. از طرف دیگر بوی نامطبوع حاصل از باقی مانده‌ی مواد غذایی همچون تخم مرغ و ماهی موجب دوباره کاری و شستن مکرر ظروف می‌شود. بنابراین استفاده از محصولات معطر و خوش بو ضمن از بین بردن بوی بد، شستشوی ظروف را نیز دلپذیرتر خواهد کرد. مایع ظرفشویی هوم پلاس متناسب با سلیقه‌ی شما سه رایحه‌ی معطر را ارائه داده است: رایحه‌های لیمو، بری، نعناع و دارچین. شما می‌توانید مطابق با سلیقه‌ی خود یکی از این رایحه‌ها را انتخاب کرده و از بوی خوش ظروف خود لذت ببرید.

کلید واژه
سلامت هوم پلاس مایع ظرفشویی
نظرات