داغ‌ترین پرونده‌ها:

برنامه‌های آموزشی ستاد ازدواج دانشجویی مجازی شد

۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
ستاد ازدواج دانشجویی با توجه به تعلیق اعزام بخشی از زوجین به مشهد مقدس به منظور بهینه سازی اوقات فراغت زوجین در ایام تعطیلات برنامه‌های آموزشی خود را به صورت مجازی برگزار می‌کند.

با توجه به شرایط بهداشتی ویژه کشور و تعویق اعزام بخشی از کاروان‌های زوجین دانشجوی شرکت کننده در بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی به مشهدمقدس، در راستای تداوم ارتباط و استفاده بهینه دانشجویان از فرصت تعطیلی‌های پیش آمده، «پیک عاشقی» با جوایز متنوع و ارزنده برگزار می‌شود.

برنامه‌های آموزشی ستاد ازدواج دانشجویی نیز عمدتا بر موضوعات مورد نیاز زوجین دانشجو در سال‌های نخست تشکیل زندگی مشترک، متمرکز است. در حال حاضر که با توجه به شیوع ویروس کرونا، شرایط ویژه بهداشتی کشور و تعطیلی مراکز آموزشی و همایش‌های مختلف، اعزام بخشی از کاروان‌های زوجین دانشجو به مشهد مقدس جهت حضور در بیست و سومین دوره مراسم ازدواج دانشجویی (طرح ملی همسفر تا بهشت) نیز به حالت تعلیق در آمده است، ستاد ازدواج دانشجویی کشور در نظر دارد به منظور بهینه‌سازی اوقات فراغت زوجین و تداوم ارتباط با آنان، برنامه‌های آموزشی خود در حوزه خانواده را بصورت مجازی در این ایام، استمرار بخشد.

مدت زمان اجرای این برنامه:

این برنامه 24 اسفندماه 1398 لغایت 15 فروردین 1399 به همراه جوایز ویژه در هر بخش برگزار می‌شود.

شرایط شرکت کنندگان:

همه مزدوجین کشور از ابتدای سال 83 تا پایان سال 89 که ازدواج دانشجویی داشته اند (خانم یا آقا یا هر دو، در زمان تحصیل در دانشگاه ازدواج کرده‌اند). زوج‌های دانشجوی شرکت کننده در طرح ملی همسفر تا بهشت که بازه عقدشان از سال 83 تا پایان سال 89 باشد. (اعم از اینکه به سفر مشهدمقدس اعزام شده‌اند یا خیر).

«خبرگزاری تسنیم»

کلید واژه
فضای مجازی مشهد زوجین ازدواج دانشجویی کرونا ویروس
نظرات