داغ‌ترین پرونده‌ها:

چند نکته درباره هک شدن صفحه سالومه/ دم خروس سلبریتی ها از «من و تو» بیرون زد!

۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۷
نویسنده/خبرنگار: حسین رضایی
صفحه اینستاگرام مجری شبکه بهایی_انگلیسی من و تو هک شده است. در پی هک صفحه رسمی سالومه سیدنیا مجری شبکه من و تو ارتباطات پنهانی بعضی از بازیگران و سلبریتی ها توسط هکر افشا شده است.

نسیم آنلاین؛ حسین رضایی: صفحه اینستاگرام مجری شبکه بهایی_انگلیسی من و تو هک شده است. در پی هک صفحه رسمی سالومه سیدنیا مجری شبکه من و تو ارتباطات پنهانی بعضی از بازیگران و سلبریتی ها توسط هکر افشا شده است. سلبریتی هایی که با پول و پشتوانه جمهوری اسلامی و صداوسیما به شهرت رسیده اند و بزرگ شده اند، حالا با افشای چت های خصوصی آنها با سالومه سیدنیا مجری شبکه من و تو ماهیت واقعی آنها عیان می شود.

آنانکه همزمان از جمهوری اسلامی تغذیه می شوند و در عین حال با ضدانقلاب و رسانه های معاند اینگونه ارتباط برقرار می کنند. صداوسیما باید یکبار برای همیشه تکلیف این مدعیان دروغین وابسته را روشن کند و بیش از این تریبون ملی کشور را در اختیار چنین مهره های منفعت طلب خودفروخته ای قرار ندهد.

نهادهای امنیتی نیز باید تعیین تکلیف کنند که به چه حق و اجازه ای این بازیگران و سلبریتی ها با ضدانقلاب مستقیما ارتباط برقرار می کنند و هیچگونه برخوردی نیز با آنها صورت نمی گیرد!

در پایان هم افراد مذکور باید برای مردم روشن کنند چگونه سالها از اعتماد مردم سوءاستفاده کرده و بصورت پنهانی نیز با شبکه های معاند خارج نشین نیز ارتباط گرفته اند؟ منتظر توضیح سلبریتی ها نیز خواهیم ماند.

اخبار مرتبط
کلید واژه
اینستاگرام هکر سلبریتی مهناز افشار امیرمهدی ژوله پرویز پرستویی شبکه من‌وتو سالومه سیدنیا
نظرات
 • وحید
  ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۶
  69 37

  این سلبریتی ها دستمزد میلیاردی از بیت المال میگیرن و اخر هم دو قورت و نیم‌شان باقی است

 • منیژه
  ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۲
  39 49

  چرا فکر نمیکنید کار خود شبکه من و تو باشه برای خراب کردن هنر مندان

 • محمدی
  ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۴:۱۹
  50 30

  ‏ص اینستا ‎#سالومه هک شده و دارند عکس چتهایش با سلیبریتیها را منتشر میکنند، عکس چتها بخوبی به ما نشان میدهد نباید برای دیدگاه ها و اظهارات سلیبریتها ارزشی قائل باشیم، اینقدر این جماعت سطحی هستند که با سالومه بیسواد دردودل سیاسی میکنند!میفهمی با سالومه دردودل سیاسی! خدایا بسه دیگه!

 • لادن
  ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۷
  57 37

  اینایی که اینجوری هم از آخور میخورن و هم از توبره رو باید انداخت سطل زباله

 • علی صالحی
  ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۹
  24 19

  مشکوک میزنه باید صبر کرد.ولی از دست این انگلیسی های معروف به روباه پیر همه چیز بر میاد.