داغ‌ترین پرونده‌ها:

ضبط بدون تماشاگر برنامه‌های شاخص شبکه۳

۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۱
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
محمدرضا نجارزاده مدیر گروه اجتماعی شبکه سه تلویزیون تأکید کرد برای حفظ سلامتی مردم ضبط برنامه‌های این شبکه، فعلاً یا متوقف شده است و یا بدون تماشاگر صورت می‌گیرد.

محمدرضا نجارزاده مدیرگروه اجتماعی شبکه سه سیما با اشاره به برنامه‌های شبکه که برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ضبط آن‌ها دچار تغییراتی شده است، گفت: تاکنون ۲ قسمت از برنامه «عصر جدید» احسان علیخانی بدون تماشاگر ضبط شده و تولید برنامه «اتفاق» رضا رشیدپور فعلاً متوقف شده است.

وی اضافه کرد: مسابقه استعدادیابی «میدون» و برنامه «بدون توقف» نیز در قسمت‌های جدید بدون تماشاگر ضبط می‌شوند.

نجارزاده با اشاره به تعداد بالای تماشاگر برنامه تازه «اتفاق» و اهمیت حضور این تماشاگران گفت: برنامه «اتفاق» با اجرای رضا رشیدپور حدوداً ۷۰۰ تماشاگر دارد و حضور تماشاگر در برنامه‌های بیگ پروداکشنی مثل «عصر جدید» و «اتفاق» دوچندان اهمیت دارد. با این حال بحث سلامت مردم مهمتر است.

مدیر گروه اجتماعی شبکه سه با اشاره به زمان بازگشت روند تولید برنامه‌ها به شکل اولیه عنوان کرد: بر اساس مذاکره وزارت بهداشت احتمالاً این شرایط تا ۳۰ فروردین ادامه داشته باشد و هرچند این برنامه‌ها از نظر جذابیت آسیب جدی می‌بینند ولی سلامتی مردم قطعاً مهمتر از بحث جذابیت برنامه‌های تلویزیون است.

«خبرگزاری مهر»

اخبار مرتبط
کلید واژه
عصر جدید شبکه سه محمدرضا نجارزاده
نظرات