داغ‌ترین پرونده‌ها:

آمریکا نمی‌تواند مانع رسیدن ایرانیان به قله‌ دانش شود

۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
فرمانده هوا فضا سپاه پاسداران گفت: اگر آمریکا کل کشور را هم حصار بکشد، ایرانیان باز هم به قله‌های دانش دست خواهند یافت.

سردار امیر علی حاجی زاده فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید از نمایشگاه رونق تولید در جمع خبرنگاران با اشاره به دستاورد‌های بالا و مطلوب این نمایشگاه گفت: خوشبختانه این نمایشگاه فرصت مناسب و ایده‌آلی است که شرکت‌های صنعتی و تولیدی می‌توانند به راحتی به تبلیغ محصولات‌شان و ارتباط با همکاران خود بپردازند. از این رو برگزاری نمایشگاه رونق تولید فرصتی است که به همت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء برگزار شده است و می‌تواند شرکت‌ها و تولیدکننده‌ها را به هم متصل کند.

او در ادامه با اشاره به یاوه‌گویی‌های مقامات آمریکایی در خصوص کمک موشکی ایران به یمن افزود: اصلا مقامات آمریکایی در حد و توانی نیستند که بخواهند اظهار نظر کنند و تا به امروز هم نتوانسته‌اند هیچ غلطی انجام دهد.

حاجی‌زاده در پاسخ به سؤالی مبنی بر تلاش آمریکا برای بر هم زدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در ایران تصریح کرد: آمریکا سعی کرد مردم را از حضور در پای صندوق‌های رأی منصرف کنند و دید مردم با حضور کامل آمدند و مشت محکم و جواب دندان شکنی به شیطنت‌های آمریکا دادند.

فرمانده هوا فضا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر آمریکا کل کشور را هم حصار بکشد، جوانان این مرز و بوم باز هم به قله‌های رفیع دانش دست خواهند یافت همانطور که امروز هم دانشگاهیان در این جایگاه ایستاده‌اند.

«باشگاه خبرنگاران جوان»

کلید واژه
آمریکا ایران دانشمند رونق تولید مردم امیرعلی حاجی‌زاده نیروی هوافضای سپاه پاسداران
نظرات