داغ‌ترین پرونده‌ها:

نتایج رسمی انتخابات در برخی از حوزه ها اعلام شد

۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۶
نویسنده/خبرنگار: «نسیم آنلاین»
سخنگوی ستاد انتخابات کشور، جزئیاتی از نتایج انتخابات مجلس یازدهم را اعلام کرد.

 سخنگوی ستاد انتخابات کشور در مورد جزئیات نتایج انتخابات مجلس صبح امروز (شنبه) در مورد نتایج انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: در استان آذربایجان شریقی حوزه انتخابیه کلیبر، حسین حاتمی فرزند حمدلله از مجموع تعداد صحیح آرا ۵۷ هزار و ۵۸۵ رأی با کسب ۱۷ هزار و ۶۲۵ رأی راهی ساختمان بهارستان شد.

موسوی ادامه داد: در استان آذربایجان غربی حوزه انتخابیه مهاباد، جلال محمود زاده از ۵۰ هزار و ۵۴ رأی توانست ۱۹ هزار و ۳۰۳ رأی کسب کرده است و به عنوان منتخب مردم برگزیده شد.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور تصریح کرد: در استان اردبیل حوزه انتخابیه مشکین شهر، محمود عباس زاده از ۷۰ هزار و ۹۷۳ رأی، ۳۲ هزار و ۲۵۴ رأی را کسب کرده است و به مجلس یازدهم شورای اسلامی راه پیدا کرد.

موسوی ادامه داد: در استان اصفهان حوزه انتخابیه نائین، خوی و بیابانک خانم الهام آزاد توانسته است از ۲۶ هزار و ۳۱۹ رأی صحیح، ۸ هزار و ۵۷۰ رأی را به خود اختصاص دهد و به عنوان برگزیده مردم راهی ساختمان بهارستان شود.

وی در مورد استان اصفهان حوزه انتخابیه کاشان و آران بیدگل نیز گفت: سیدجواد ساداتی نژاد با کسب ۸۸ هزار و ۹۳۶ رأی از مجموع آرا ۱۱۹ هزار و ۹۲۸ رأی توانسته است به عنوان منتخب مردم راهی مجلس یازدهم شود.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور در مورد استان اصفهان حوزه انتخابیه خمینی شهر نیز اظهار داشت: محمد تقی نقدعلی از مجموع ۶۹ هزار و ۵۱۸ رأی توانسته است ۳۶ هزار و ۵۵ رأی کسب کند و از سوی مردم برگزیده شود.

موسوی در مورد استان اصفهان حوزه انتخابیه اردستان نیز گفت: از مجموع ۲۶ هزار و ۶۲۸ رأی، سید صادق طباطبایی نژاد توانسته است ۱۳ هزار و ۲۲۶ رأی را به خود اختصاص دهد و به عنوان منتخب مردم راهی بهارستان شود.

وی در مورد استان بوشهر حوزه انتخابیه دشستان نیز اظهار داشت: ابراهیم رضایی از مجموع ۸۵ هزار و ۲۶۷ رأی توانسته است ۳۶ هزار و ۵۸۱ رأی را کسب کند و برگزیده مردم دشستان در مجلس یازدهم شود.

سخنگوی ستاد انتخابات وزرات کشور در مورد استان خراسان جنوبی نیز اظهار داشت: سلمان اسحاقی در حوزه قائنات و زبرکوه، مصطفی نخعی در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه و مجید نصیرانی در حوزه انتخابیه فردوس، سرابان، طبس و بشرویه به عنوان برگزیده مردم راهی مجلس شورای اسلامی شدند.

موسوی در مورد استان خوزستان حوزه انتخابیه شادگان نیز گفت: مجید ناصری نژاد از مجموع ۳۳ هزار و ۲۸ رای توانسته است ۱۲ هزار و ۵۵۵ رای را کسب کند و راهی مجلس یازدهم شورای اسلامی شود.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور در مورد استان سمنان نیز گفت: اردشیر مطهری از حوزه انتخابیه گرمسار وآرادان و عباس گلرو از حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه توانستند با کسب اکثریت آرا به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کنند.
وی در مورد استان مازندران نیز گفت: در حوزه انتخابیه آمل رضا حاجی پور از مجموع ۱۱۱ هزار و ۱۱۹رای، توانسته است ۵۷ هزار و ۹۵۱ رای کسب کند.
موسوی در مورد استان مرکزی نیز گفت: علیرضا سلیمی با کسب ۱۰ هزار و ۲۷۱ رای از مجموع ۲۷ هزار و ۷۵۲ رای توانسته است به مجلس یازدهم شورای اسلامی راه پیدا کند.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور درمورد استان همدان نیز افزود: محمد مهدی مفتح  در حوزه انتخابی تویسرکان و حسن لطفی از حوزه انتخابیه رزن و درگزین و کیومرث سرمدی واله از حوزه انتخابیه اسدآباد توانستند اکثریت آرا را کسب کنند و به ساختمان بهارستان راه یابند.

وی در مورد استان کرمان نیز اظهار داشت: شهباز حسن پور بیگلری از حوزه انتخابیه سیرجان  بردسیر، مصطفی رضا حسینی قطب آبادی از حوزه انتخابیه شهر بابک، عفت شریعتی کوهبنائی از حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان و حسین جلالی از حوزه انتخابیه رفسنجان و انار توانستند با کسب اکثریت آرا به عنوان برگزیده مردم در مجلس شورای اسلامی راه یابند.

اخبار مرتبط
کلید واژه
انتخابات انتخابات مجلس نتایج انتخابات
نظرات