داغ‌ترین پرونده‌ها:

ترامپ دوباره به دموکرات‌ها حمله کرد

۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۷
نویسنده/خبرنگار: نسیم انلاین
دونالد ترامپ با توجه به انتشار گزارش چند روز پیش یک روزنامه آمریکایی درباره مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ گفت: دموکرات‌ها به دنبال انتشار اطلاعات غلط هستند.

«دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا روز جمعه دموکرات‌ها را متهم کرد که به انتشار اخبار غلط علیه کارزار انتخاباتی وی برای سال 2020 و کمک روسیه به وی برای پیروزی در این انتخابات می‌پردازند.

وی در پیامی در توئیتر نوشت: «اطلاعات غلط دیگری توسط دموکرات‌ها در کنگره آغاز شده که می‌گویند روسیه من را به هر کدام از نامزدهای دموکرات که هنوز بعد از دو هفته نتوانسته‌اند آراءشان در ایالت آیووا را شمارش کنند، ترجیح می‌دهد.»

این صحبت‌های ترامپ پس از آن صورت می‌گیرد که روزنامه «نیویورک تایمز» چند روز پیش در گزارشی به نقل از چند منبع ناشناس نوشت که آژانس‌های اطلاعاتی آمریکا معتقدند که روسیه در حال برنامه‌ریزی برای مداخله در انتخابات درون حزبی دموکرات‌ها و انتخابات سراسری 2020 آمریکا بوده تا ترامپ بار دیگر انتخاب شود.

«دیمیتری پسکوف» سخنگوی کرملین نیز در واکنش به این گزارش اعلام کرد این ادعاها «بدگمانی» بی مفهوم است و هر اندازه که به انتخابات نزدیک می‌شویم شاهد موارد بیشتری در این زمینه هستیم.

«خبرگزاری فارس»

اخبار مرتبط
کلید واژه
آمریکا دونالد ترامپ روسیه حزب دموکرات
نظرات