داغ‌ترین پرونده‌ها:
«نسیم آنلاین» لحظه به لحظه گزارش می‌دهد؛

آخرین اخبار از نتایج غیررسمی انتخابات ۲۰۸ حوزه انتخابیه کشور + گرایش سیاسی و میزان آرا

پیشتازی اصولگرایان در اکثر نقاط کشور
۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۸
نویسنده/خبرنگار: «نسیم آنلاین»
انتخابات با شکوه در سراسر کشور در حال انجام است و بر اساس براوردهای اولیه میزان مشارکت در انتخابات حدود ۶۰ درصد است.

نسیم آنلاین: انتخابات مجلس شورای اسلامی روز ۲ اسفند ماه با حضور پرشکوه مردم در سراسر کشور برگزار گردید

 

نتایج رسمی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی + گرایش سیاسی

 

در تهران براوردهای اولیه از پیشتازی لیست وحدت اصولگرایان در انتخابات می‌باشد.

همزمان با پایان رای گیری و شمارش آرا در حوزه های انتخابیه مختلف،  نسیم آنلاین نتایج انتخابات را در سایت و کانال های خبری نسیم آنلاین منتشر خواهد کرد.

 

با آغاز شمارش آرا نسیم آنلاین بر اساس گزارش منابع  موثق نتایج انتخابات در ۲۰۸ حوزه انتخابیه را در همین صفحه اطلاع‌رسانی خواهد

  علیرضا پاک فطرت، روح الله نجابت، جعفر قادری و ابراهیم عزیزی به عنوان نمایندگان مردم شیراز به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کردند.

"شمس‌الدین‌حسینی" وزیر پیشین اقتصاد، از حوزه انتخابیه غرب مازندران (رامسر، تنکابن، عباس‌آباد، متل قو و کلارآباد) به یکی از کرسی‌های مجلس دست یافت.

حجت‌الاسلام "محمدرضا مبلغی" نماینده مردم کوهدشت شد.

"عباس گودرزی" منتخب مردم بروجرد شد.

 "یحیی ابراهیمی" نماینده مردم سلسله و دلفان شد.

ولی اسماعیلی" به عنوان نماینده گرمی (مغان) در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی انتخاب شده است.

فریدون عباسی" از حوزه انتخابیه کازرون و کوه چنار به عنوان منتخب مردم موفق به کسب آرای لازم جهت ورود به مجلس شورای اسلامی شد

"محمدرضا دشتی" نماینده #اردکان در مجلس یازدهم شد.

 "سیدجواد ساداتی‌نژاد" نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس یازدهم شد.

"حسین خسروی‌افزار" پیروز میدان انتخابات در حوزه انتخابیه بیرجند، خوسف و درمیان شد

"کوچکی نژاد" و "آقازاده" از رشت راهی بهارستان شدند
 

 استان چهارمحال و بختیاری تاکنون؛ شهرکرد: احمد راستینه، اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار: قدرت‌الله حمزه، بروجن: حجت الاسلام امیرقلی جعفری، لردگان: حسین بامیری

پس از شمارش آرا در چهار حوزه انتخابیه استان کهگیلویه و بویراحمد از حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا "مهدی روشنفکر" به مجلس راه راه یافت.

 حوزه انتخابیه کهگیلویهُ بهمی و چرام حجت الاسلام "سیدمحمد موحد" و از حوزه گچساران و باشت "غلامرضا تاجگردون" با اکثریت آرا به مجلس راه یافتند.

 

 

نتیجه_انتخابات/ استان خراسان رضوی

🔹 فریمان و سرخس: احسان قاضی زاده

🔸 نیشابور: ارکانی

🔹 تربت جام: رحیمی

🔸 چناران: امامی

🔹 مشهد: امیرحسین قاضی زاده /نصرالله پژمانفر /خانم فاطمه رحمانی/دکتر  زح ینی

استان اصفهان

🔹اردستان: حجت‌الاسلام صادق طباطبایی‌نژاد
🔸فلاورجان: حجت‌الاسلام ناصر موسوی لارگانی
🔹فریدن: حسین محمدصالحی
🔸خمینی‌شهر: حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی
🔹گلپایگان و خوانسار: مسعود خاتمی
🔸نایین و خور و بیابانک: الهام آزاد
🔹کاشان و آران و بیدگل: سیدجواد ساداتی‌نژاد
🔸شاهین‌شهر و میمه و برخوار: حسینعلی حاجی‌دلیگانی
🔹نطنز و بادرود: رحمت‌اله فیروزی‌پور
🔸مبارکه: علی فخری
🔹نجف‌آباد و تیران و کرون: ابوالفضل ابوترابی
🔸شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی
🔹لنجان: علی یوسف‌پور
🔸سمیرم: رحیم کریمی

#نتیجه_انتخابات/ "علی علیزاده" از #مراغه به مجلس راه یافت.

نتایج انتخابات در استان آذربایجان شرقی:

سراب و مهربان: یوسف داودی (مستقل) 

مراغه و عجب شیر:علی علیزاده از حوزه انتخابیه اصولگرا

مرند و جلفا: معصومه پاشایی اصولگرا

بناب: حجت الاسلام رضا باقری بنابی مستقل

نتایج انتخابات در استان آذربایجان غربی:

حوزه ارومیه: روح الله حضرت‌پور، سید سلمان ذاکر، صلاح خان احمدزاده

حوزه نقده و اشنویه: زنجانی

حوزه خوی: عادل نجف‌زاده (اعتدال توسعه)

حوزه سردشت، پیرانشهر: کمال حسین پور (اصولگرا)

حوزه شوط ، پلدشت، ماکو  چالدران: محمد علی‌پور (رحمتی)

حوزه شاهیندژ، تکاب: حسن همتی (مستقل) 

 حوزه میاندوآب : عیسی‌زاده (اصولگرا)

حوزه بوکان: انور حبیب‌زاده (اصولگرا)

حوزه مهاباد: محمودزاده (مستقل)

حوزه سلماس: رضازاده(اصولگرا)

نتایج انتخابات در استان اردبیل:

مشگین شهر: محمود عباس زاده (اصولگرا)

گرمی: ولی اسماعیلی (اصولگرا)
پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز تا این لحظه: جهانگیرزاده اصلاح طلب

خلخال و کوثر: تا این لحظه سید غنی نظری از لیست اصولگرایان
اردبیل، نیر، نمین و سرعین: علی نیکزاد 

 نتایج انتخابات در استان ایلام:

***

 نتایج انتخابات در استان اصفهان:

اردستان: حجت‌الاسلام صادق طباطبایی‌نژاد (ائتلاف اصول‌گرایان) 

فلاورجان: حجت‌الاسلام ناصر موسوی لارگانی (اصول‌گرا) 

فریدن: حسین محمدصالحی (مستقل)

خمینی‌شهر: حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی (ائتلاف اصول‌گرایان) 

گلپایگان و خوانسار: مسعود خاتمی (ائتلاف اصول‌گرایان)

نایین و خور و بیابانک: الهام آزاد (مستقل)

کاشان و آران و بیدگل: سیدجواد ساداتی‌نژاد  (ائتلاف اصول‌گرایان)

شاهین‌شهر و میمه و برخوار: حسینعلی حاجی‌دلیگانی (ائتلاف اصول‌گرایان)  

نطنز و بادرود: رحمت‌اله فیروزی‌پور (ائتلاف اصول‌گرایان) 

مبارکه: پروین صالحی (ائتلاف اصول‌گرایان) 

نجف‌آباد و تیران و کرون: ابوالفضل ابوترابی (ائتلاف اصول‌گرایان) 

شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی (مستقل)

لنجان: علی یوسف‌پور (ائتلاف اصول‌گرایان) 

سمیرم: اصغر سلیمی (مستقل)

نتایج انتخابات در استان البرز:

ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد: علی حدادی (اصولگرا)

نتایج انتخابات در استان بوشهر:

بوشهر، گناوه و دیلم: عبدالکریم جمیری (اصولگرا)

دشتستان: ابراهیم رضایی (اصولگرا)

دشتی و تنگستان: غلامحسین کرمی (اصولگرا)

کنگان، دیر، عسلویه و جم: موسی احمدی (اصولگرا)

نتایج انتخابات در استان تهران:
پاکدشت: فرهاد بشیری (اصولگرا)

ورامین‌، قرچک و پیشوا: حسین نوش آبادی(مستقل)

دماوند و فیروزکوه: سید احمد رسولی‌نژاد(اصولگرا)

رباط‌کریم و بهارستان: حسن نوروزی (اصولگرا)

شهریار، قدس و ملارد: حسین حق‌وردی(اصولگرا)

نتایج انتخابات در استان چهارمحال و بختیاری:

اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ: قدرت اله حمزه (اصولگرا)

لردگان و خانمیرزا: حسین بامیری (اصولگرا)

بروجن: حجت الاسلام و المسلمین امیرقلی جعفری (اصولگرا)

شهرکرد، بن و سامان: احمد راستینه (اصولگرا)

نتایج انتخابات در استان خراسان جنوبی:

بیرجند، درمیان و خوسف:حسین خسروی‌افزار(اصولگرا)

فردوس، طبس، بشرویه و سرایان: مجید نصیرایی (اصولگرا)
قاینات و زیرکوه: سلمان اسحاقی (اصولگرا)

نهبندان و سربیشه: مصطفی نخعی (اصولگرا)

نتایج انتخابات در استان خراسان رضوی:

نیشابور و فیروزه: ارکانی 
تربت جام و تایباد و باخرز: رحیمی 

کاشمر: کوهسرخی

گناباد: صفایی

سبزوار: عنابستانی

فریمان و سرخس: قاضی زاده
چناران: امامی
تربت حیدریه: زنگنه

مشهد:
پژمانفر بحرینی رحمانی قاضی زاده از بقیه کاندیداها پیشی گرفته‌اند تا این لحظه

نتایج انتخابات در استان خراسان شمالی:

شیروان: علی جدی (اصولگرا)

اسفراین: قوامی (اصلاح‌طلب)

نتایج انتخابات در استان خوزستان:

بهبهان: محمد طلامظلومی(اصولگرا)

دزفول: آوایی (اصلاح طلب)

آبادان: سید محمد مولوی(اصولگرا)

ماهشهر: حبیب آقاجری(اصولگرا)

رامهرمز و رامشیر: ابراهیم متینیان(اصولگرا)

ایذه و باغملک: عبدالله ایزدپناه (اصولگرا) 

خرمشهر: سید لفته احمدنژاد (اصولگرا) 

شوشتر: گیلانی (اصولگرا) 

اندیمشک: حسنوند (اصولگرا) 

 نتایج انتخابات در استان زنجان:

خدابنده: سید البرز حسینی  (اصولگرا)  

ابهر، خرمدره و سلطانیه: حسن شجاعی (اصولگرا) 

ماهنشان، ایجرود و بوغداکندی: مرتضی خاتمی (اصلاح طلب)

 

نتایج انتخابات در استان سمنان:

سمنان، مهدی‌شهر و سرخه: عباس گلرو (اصولگرا)

دامغان: علی‌اکبر علیزاده برمی (اصولگرا)

شاهرود و میامی: علی‌اصغر خانی(اصولگرا)

گرمسار و آرادان: اردشیر مطهری (اصولگرا)

 نتایج انتخابات در استان سیستان و بلوچستان:

محمد سرگزی 
حبیب الله دهمرده
سید باقر حسینی
  فرهاد شهرکی

 به ترتیب تاکنون بیشترین آرا را به خود اختصاص داده‌اند.

نتایج انتخابات در استان فارس:

شیراز: جعفر قادری، کشکولی، احمدرضا پاک‌فطرت، ابراهیم عزیزی

مرودشت: قبادی و رشیدی 

فسا: فیروزی

جهرم: رضایی

 کوار، سروستان و خرامه: رحیمی و مظفری

کازرون: فریدون عباسی 

فیروزآباد: فروردین

اقلید: مسلم صالحی

داراب و زرین‌دشت: عسکری

لارستان: حسین زاده 

آباده و بوانات: زارع

استهبان و نی‌ریز: سلیم‌پور 

آباده، بوانات، خرمبید وسرچهان: رحیم زارع پیشتاز است. بلارک نفر دوم 

 نتایج انتخابات در استان قم:

احمد امیرآبادی فراهانی (اصولگرا)

حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری (اصولگرا)
علیرضا زاکانی (اصولگرا)

نتایج انتخابات در استان قزوین:

قزوین، آبیک و البرز:  فاطمه محمدبیگی(اصولگرا)، لطف الله سیاهکلی(اصولگرا)

بوئین زهرا و آوج: روح الله عباسپور(اصولگرا)

تاکستان: رجب رحمانی(اصولگرا) 

 نتایج انتخابات در استان کرمان:

در حوزه کرمان و راور: محمدرضا پورابراهیمی(اصولگرا)، محمدمهدی زاهدی(اصولگرا)

کهنوج : منصور شکراللهی(اصولگرا)

شرق کرمان (بم، ریگان، فهرج و نرماشیر): حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی(اصولگرا)

 زرند و کوهبنان: عفت شریعتی‌کوهبنانی (اصولگرا)

رفسنجان: حجت الاسلام حسین جلالی(اصولگرا)

مصطفی رضاحسینی قطب آبادی اصلاح طلب

سیرجان و بردسبر: شهباز حسن پور

جیرفت و عنبرآباد: بهنام سعیدی

بافت، رابر و ارزوئیه: صمدالله محمدی اصولگرا 

شهر بابک: رضا حسینی اصلاح طلب

 نتایج انتخابات در استان کردستان:

سنندج، دیواندره و کامیاران: سیدمهدی فرشادان (مستقل)، محسن فتحی(مستقل اصلاح‌طلب)

 قروه و دهگلان: حبیب‌الله محمدی‌تلوار(اصلاح‌طلب)

بیجار: حمدالله کریمی(مستقل اصولگرا)

سقز و بانه: بهزاد رحیمی(مستقل)

مریوان و سرو آباد: عثمان باقدم(اصولگرا)

نتایج انتخابات در استان کرمانشاه:

کرمانشاه:

عبدالرضا مصری اصولگرا

 محمد رشیدی اصولگرا

جهانبخش امینی اصلاح طلب

اسلام آباد غرب و دالاهو: نادر نادری اصولگرا

کنگاور، صحنه و هرسین: علی رضایی اصولگرا

سرپل ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب: شهریار حیدری مستقل

پاوه، روانسر، جوانرود و ثلاث باباجانی: آرش لهونی اصلاح طلب

سنقر و کلیایی: سید جواد حسینی‌کیا اصولگرا

  نتایج انتخابات در استان کهگیلویه و بویراحمد:

کهگیلویه: محمد موحد (اصولگرا)

بویراحمد و دنا: مهدی روشنفکر  (اصولگرا)

گچساران و باشت: غلامرضا تاجگردون (اصلاح‌طلب)

 نتایج انتخابات در استان گیلان:

در تالش، ماسال و رضوانشهر: شکری 

رشت: جبار کوچکی‌نژاد، عظمتی و آقازاده 

آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر: رمضانی در صدر شمارش آراست  و ریحانه احمدی نفر دوم

بندرانزلی: احمد دنیامالی

شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل: زبیح نیکفر پیشتاز و فرخی نفر دوم

صومعه سرا: دلخوش 

فومن و شفت: بهروزی‌فر

 رودسر و املش: عباسی پیشتاز است، صفری نفر دوم 

لنگرود: لاهوتی پیشتاز است، محمد نژاد نفر دوم

رودبار: چگینی پیشتاز است، بابایی نفر دوم 

نتایج انتخابات در استان گلستان: 

گرگان و آق‎قلا: سنگ درینی اصولگرا

علی‎‎آباد کتول: رحمت نوروزی اصولگرا

کردکوی، بندرگز، بندر ترکمن و گمیشان: جلال ایری مستقل

رامیان و آزادشهر: کوهساری اصلاح طلب

نتایج انتخابات در استان لرستان:

کوهدشت و رومشگان: حجت الاسلام محمدرضا مبلغی

در حوزه انتخابیه بروجرد و اشترینان؛ عباس گودرزی به‌عنوان نفر اول منتخب مردم در مجلس شد.

در حوزه انتخابیه سلسله و دلفان؛ یحیی ابراهیمی به مجلس راه یافت.

در حوزه انتخابی خرم‌آباد و چگنی؛ محمودوند، ملکشاهی‌راد، بیرانوندی و ویسکرمی به دور دوم راه یافتند.

در حوزه پلدختر، حمیدرضا کاظمی پیشتاز است.

نتایج انتخابات در استان مازندران:

رامسر، تنکابن، عباس‌آباد: سیدشمس‌الدین حسینی(اصولگرا)

نور و محمودآباد: عبدالوحید فیاضی(اصولگرا) پیشتاز است، بعد از وی ولی الله فرزانه قرار دارد.

آمل: رضا حاجی‌پور اصولگرا 

بهشهر، نکا و گلوگاه: غلامرضا شریعتی(اصولگرا)

قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی: کمال علیپور و کیوان مرادیان دو نامزد اصولگرا به ترتیب بیشترین آرا را کسب کردند

بابلسر: علی‌اصغر باقرزاده (اصولگرا)

بابل: به ترتیب حسن حسن‌نتایج، مهدی سعادتی و علی‌ کریمی‌فیروزجاه 

نوشهر، چالوس و عباس‌آباد: تا این لحظه رقابت بین اسحاق صلاحی کجور و محسنی‌بندپی تنگاتنگ است.

ساری و میاندورود: تا این لحظه محسن زارعی، عالیه زمانی و علی بابایی‌کارنامی رقابت تنگاتنگی دارند.

 نتایج انتخابات در استان مرکزی:

شازند: احمدی بیغش اصولگرا

دلیجان و محلات حجت الاسلام علیرضا سلیمی اصولگرا

اراک، کمیجان و خنداب : علی اکبر کریمی و محمد حسن آصفری

نتایج انتخابات در استان هرمزگان:

بندرعباس، ابوموسی، حاجی آباد، بندرخمیر: مرادی (مستقل)، آشوری (اصولگرا)، آرامی (مستقل)

بندر لنگه، بستک، پارسیان: احمد جباری اصولگرا

میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد: حسین رئیسی اصولگرا

 نتایج انتخابات در استان همدان:

تویسرکان: مفتح گرایش اصولگرا راهیابی به مجلس

نهاوند: شهبازی گرایش مستقل راهیابی قطعی به مجلس

رزن: لطفی گرایش اصلاح‌طلب راهیابی به مجلس

اسدآباد: کیومرث سرمدی گرایش اصولگرا راهیابی قطعی به مجلس

کبودراهنگ: پیشتازی عیسی جعفری گرایش اصولگرا راهیابی قطعی به مجلس 

همدان: به ترتیب حاج بابایی گرایش اصولگرا، نباتی و فلاحی گرایش اصولگرا

ملایر: آزادیخواه گرایش اصولگرا راهیابی به مجلس

کرسی دوم پیشتازی بیگی‌نژاد گرایش اصولگرا

 نتایج انتخابات در استان یزد:

یزد و اشکذر: صالح جوکار اصولگرا

اردکان: محمدرضا دشتی مستقل 

میبد و تفت: سیدجلیل میرمحمدی اصولگرا

بافق، ابرکوه، خاتم، مهریز و بهاباد: صباغیان اصولگرا

نتایج انتخابات مجلس یازدهم در برخی از حوزه های انتخابیه اعلام شد

سخنگوی ستاد انتخابات کشور در مورد جزئیات نتایج انتخابات مجلس صبح امروز (شنبه) در مورد نتایج انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: در استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه کلیبر، حسین حاتمی فرزند حمدلله از مجموع تعداد صحیح آرا ۵۷ هزار و ۵۸۵ رأی با کسب ۱۷ هزار و ۶۲۵ رأی راهی ساختمان بهارستان شد.

موسوی ادامه داد: در استان آذربایجان غربی حوزه انتخابیه مهاباد، جلال محمود زاده از ۵۰ هزار و ۵۴ رأی توانست ۱۹ هزار و ۳۰۳ رأی کسب کرده است و به عنوان منتخب مردم برگزیده شد.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور تصریح کرد: در استان اردبیل حوزه انتخابیه مشکین شهر، محمود عباس زاده از ۷۰ هزار و ۹۷۳ رأی، ۳۲ هزار و ۲۵۴ رأی را کسب کرده است و به مجلس یازدهم شورای اسلامی راه پیدا کرد.

موسوی ادامه داد: در استان اصفهان حوزه انتخابیه نائین، خوی و بیابانک خانم الهام آزاد توانسته است از ۲۶ هزار و ۳۱۹ رأی صحیح، ۸ هزار و ۵۷۰ رأی را به خود اختصاص دهد و به عنوان برگزیده مردم راهی ساختمان بهارستان شود.

وی در مورد استان اصفهان حوزه انتخابیه کاشان و آران بیدگل نیز گفت: سیدجواد ساداتی نژاد با کسب ۸۸ هزار و ۹۳۶ رأی از مجموع آرا ۱۱۹ هزار و ۹۲۸ رأی توانسته است به عنوان منتخب مردم راهی مجلس یازدهم شود.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور در مورد استان اصفهان حوزه انتخابیه خمینی شهر نیز اظهار داشت: محمد تقی نقدعلی از مجموع ۶۹ هزار و ۵۱۸ رأی توانسته است ۳۶ هزار و ۵۵ رأی کسب کند و از سوی مردم برگزیده شود.

موسوی در مورد استان اصفهان حوزه انتخابیه اردستان نیز گفت: از مجموع ۲۶ هزار و ۶۲۸ رأی، سید صادق طباطبایی نژاد توانسته است ۱۳ هزار و ۲۲۶ رأی را به خود اختصاص دهد و به عنوان منتخب مردم راهی بهارستان شود.

وی در مورد استان بوشهر حوزه انتخابیه دشستان نیز اظهار داشت: ابراهیم رضایی از مجموع ۸۵ هزار و ۲۶۷ رأی توانسته است ۳۶ هزار و ۵۸۱ رأی را کسب کند و برگزیده مردم دشستان در مجلس یازدهم شود.

سخنگوی ستاد انتخابات وزرات کشور در مورد استان خراسان جنوبی نیز اظهار داشت: سلمان اسحاقی در حوزه قائنات و زبرکوه، مصطفی نخعی در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه و مجید نصیرانی در حوزه انتخابیه فردوس، سرابان، طبس و بشرویه به عنوان برگزیده مردم راهی مجلس شورای اسلامی شدند.

موسوی در مورد استان خوزستان حوزه انتخابیه شادگان نیز گفت: مجید ناصری نژاد از مجموع ۳۳ هزار و ۲۸ رای توانسته است ۱۲ هزار و ۵۵۵ رای را کسب کند و راهی مجلس یازدهم شورای اسلامی شود.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور در مورد استان سمنان نیز گفت: اردشیر مطهری از حوزه انتخابیه گرمسار وآرادان و عباس گلرو از حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه توانستند با کسب اکثریت آرا به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کنند.
وی در مورد استان مازندران نیز گفت: در حوزه انتخابیه آمل رضا حاجی پور از مجموع ۱۱۱ هزار و ۱۱۹رای، توانسته است ۵۷ هزار و ۹۵۱ رای کسب کند.
موسوی در مورد استان مرکزی نیز گفت: علیرضا سلیمی با کسب ۱۰ هزار و ۲۷۱ رای از مجموع ۲۷ هزار و ۷۵۲ رای توانسته است به مجلس یازدهم شورای اسلامی راه پیدا کند.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور درمورد استان همدان نیز افزود: محمد مهدی مفتح  در حوزه انتخابی تویسرکان و حسن لطفی از حوزه انتخابیه رزن و درگزین و کیومرث سرمدی واله از حوزه انتخابیه اسدآباد توانستند اکثریت آرا را کسب کنند و به ساختمان بهارستان راه یابند.

وی در مورد استان کرمان نیز اظهار داشت: شهباز حسن پور بیگلری از حوزه انتخابیه سیرجان  بردسیر، مصطفی رضا حسینی قطب آبادی از حوزه انتخابیه شهر بابک، عفت شریعتی کوهبنائی از حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان و حسین جلالی از حوزه انتخابیه رفسنجان و انار توانستند با کسب اکثریت آرا به عنوان برگزیده مردم در مجلس شورای اسلامی راه یابند.

نتایج رسمی ۱۹ حوزه انتخابیه

 در حال بروز رسانی...

کلید واژه
انتخابات اصولگرایان لیست اصولگرایان اصلاح طلبان نتایج انتخابات
نظرات