داغ‌ترین پرونده‌ها:

درخشش نام یک اقتصاددان ملی جوان در بین کاندیداهای اصفهان

۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۴
نویسنده/خبرنگار: بهروز رفیعی
دکتر بخشی که از دید صاحب نظران ، یک پدیده مطرح می شود این روز ها به عنوان یک اقتصاددان مطرح در سطح ملی و دارای تئوری اقتصادی مورد استقبال اکثر گروه های سیاسی و لیست های مختلف انتخاباتی اصفهان قرار گرفته است

نسیم آنلاین: در گیرو دار ماراتن تبلیغات انتخاباتی در شهرستان اصفهان و انتشار لیست های متعهدد ، نام یک جوان اقتصاددان یعنی دکتر رسول بخشی دستجردی  به چشم می خورد .

دکتر بخشی که از دید صاحب نظران ، یک پدیده مطرح می شود این روز ها به عنوان یک اقتصاددان مطرح در سطح ملی و دارای تئوری اقتصادی مورد استقبال اکثر گروه های سیاسی و لیست های مختلف اصفهان قرار گرفته است.
دکتر بخشی که میتوان به جرات او را یک پدیده اقتصاددان در سطح ملی خطاب کرد ، اکنون درحلقه مشاوران مرکز پ‍ژوهش های مجلس شورای اسلامی و بسیاری از چهره ها و شخصیت های کشوری و تاثیر گذار قرار دارد .دکتر بخشی البته  خود تئوری پرداز در حوزه اقتصادی بوده و به جرات می توان گفت بخشی در صورت ورود به مجلس می تواند شخصیتی تاثیرگزار  و جریان ساز در حوزه اقتصادی باشد.
نکته مهم در مورد دکتر بخشی این است که وی اقتصاد دان  بوده و نه اقتصاد خوان ! یعنی صرفا یک استاد و درس خوانده حوزه اقتصاد در دانشگاه نیست ، بلکه دارای توانمندی جریان سازی اقتصادی بوده و چند سالی هست که در کشور تئوری و مکتب اقتصادی اصفهان را مطرح کرده که مورد استقبال بسیاری از مسئولین کشوری قرار گرفته است.
دکتر بخشی در عین تدریس در دانشگاه ، عضو خوشه مشورتی اقتصاد کلان کشور و عضو اندیشکده اقتصاد مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت نیز می باشد.
دکتر بخشی با لیست قرار گاه انتخباباتی نجبا یعنی جمعی از جوانان و انقلابیون شهر اصفهان وارد صحنه انتخابات شده است و در چند روز اخیر نیز با استقبال گسترده ای از سوی جناح ها و لیست های متعدد سیاسی رو به رو شده است و به نظر می رسد تا پایان انتخابات نیز این روند افزایش پیدا کند .


همزمان با آغاز تبلیغات انتخابات ، لیست قرارگاه انتخاباتی نجبا( مورد حمایت جوانان و انقلابیون شهر اصفهان ) نیز منتشر شد که شامل آقایان:
۱. مجید نادرالاصلی ( معاون سیاسی و اجتماعی استنانداری اصفهان و لرستان در دولت نهم و از فرماندهان دفاع مقدس)
۲. دکتر رسول بخشی ( اقتصاددان ، مدیر گروه اقتصاد دانشگاه اصفهان ، عضو خوشه مشورتی اقتصاد کلان کشور)
۳. حجه الاسلام سید احمد سجادی  (مدیرعامل مرکز تحقیقات رایانه ای حوزه علمیه اصفهان ، رئیس دانشکده علوم قرانی اصفهان)
۴. دکتر سید حمید رضا طالقانی  (حقوق دان و عضو هیات علمی دانشگاه و جانباز دفاع مقدس)
۵. دکتر حسین نیلی ( استاد تمام دانشگاه ومتخصص حوزه کشاورزی و امنیت غذایی ،معاون مرکز ویروس شناسی دانشگاه اصفهان و جانباز دفاع مقدس

کلید واژه
انتخابات اقتصاددانان اصفهان رسول بخشی
نظرات