داغ‌ترین پرونده‌ها:

وزیر آموزش و پرورش: مردم به آرمان‌های انقلاب اسلامی وفادار هستند

۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
نویسنده/خبرنگار: نسیم انلاین
محسن حاجی‌میرزایی با تاکید بر این که آرمان‌های انقلاب همچنان زنده است و مردم نیز به آنها وفادار هستند، گفت: حضور مردم در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن به معنای پیوند مردم با آرمان‌های انقلاب و رهبری است.

محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه راهپیمایی مردم تهران به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به حضور مردم تهران در راهپیمایی ۲۲ بهمن با تاکید بر اینکه حضور مردم به معنای پیوند آنها با آرمان‌های انقلاب و رهبری است، اظهار کرد: در همه انقلاب‌هایی که طی یک قرن اخیر اتفاق افتاده، انقلاب اسلامی ایران انقلابی برجسته است که با وجود گذشت بیش از ۴ دهه آرمان‌هایش، همچنان زنده است و مردم به این آرمان‌ها وفادار هستند و حضورشان در مراسم راهپیمایی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نیز این موضوع را تائید می‌کند.

وی همچنین با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی بر حضور حداکثری مردم در انتخابات تاکید کرد و گفت: انتخابات موجب شکوه و اقتدار ملت ایران و رمز وحدت مردم ایران است. حضور باشکوه مردم در انتخابات تضمین کننده اقتدار جمهوری اسلامی است و مردم باید با همه وجود خود در انتخابات شرکت و از منافع ملی کشور حفاظت کنند.

«خبرگزاری ایسنا»

اخبار مرتبط
کلید واژه
انقلاب اسلامی محسن حاجی میرزایی آموزش و پرورش راهپیمایی ۲۲ بهمن
نظرات