داغ‌ترین پرونده‌ها:

تمهیدات ترافیکی دربی پایتخت اعلام شد

۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
سردار مهماندار تمهیدات ترافیکی برای برگزاری شهرآورد دو تیم فوتبال استقلال-پرسپولیس را اعلام کرد.

سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره تمهیدات ترافیکی شهرآورد پایتخت اظهار کرد: با توجه به اینکه شهرآورد تیم‌های فوتبال پرسپولیس-استقلال در روز پنجشنبه(هفدهم بهمن ماه) برگزار خواهد شد، طبیعتاً کنترل ترافیک محدوده ورزشگاه آزادی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ادامه داد: همکاران من از ۷ صبح روز پنجشنبه در معابر اطراف ورزشگاه آزادی مستقر خواهند شد و کنترل ترافیک را برعهده خواهند گرفت.

او بیان کرد: رانندگان وسایل نقلیه به هیچ عنوان حق پارک کردن خودرو خود را در رینگ‌های اطراف ورزشگاه آزادی ندارند و توقف و پارک خودرو تنها در پارکینگ‌ها مجاز است.

سردار مهماندار گفت: هماهنگی‌های لازم با مسئولان ورزشگاه آزادی انجام شده است تا از همان ابتدای صبح درب پارکینگ‌ها باز شود تا شرکت کنندگان در این مسابقه بتوانند خودروهای خود را در داخل پارکینگ‌ها پارک کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: با توجه به حجم زیادی که برای حضور شرکت کنندگان در ورزشگاه پیش‌بینی می‌کنیم، طبیعتاً ظرفیت پارکینگ‌های اطراف ورزشگاه پر می‌شود، به همین خاطر توصیه می‌کنیم شهروندان از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.

او با بیان اینکه از ساعت ۱۲ ظهر فردا محدودیت‌های ترافیکی را در اطراف ورزشگاه آزادی اعمال خواهیم کرد، افزود: این محدودیت‌ها بستگی به ظرفیت پارکینگ‌ها دارد.

سردار مهماندار بیان کرد: این محدودیت‌ها از داخل آزادراه تهران-کرج خواهد بود و به خودروها اجازه ورود از داخل آزادراه به ضلع غربی و شرقی ورزشگاه نخواهیم داد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: این محدودیت‌ها در معابر اطراف ورزشگاه نیز اعمال خواهد شد و اجازه تردد به خودرو‌ها را نخواهیم داد.

او افزود: در مسیر خیابان ۶ مینا که از جاده مخصوص به سمت ضلع غربی ورزشگاه است نیز این محدودیت‌ها اعمال می‌شود و خودرو‌هایی که قصد ورود از این مسیر را دارند یا باید در خیابان ۶ مینا پارک کنند و یا از مسیر خروجی آزادراه تهران-کرج به سمت شرق خارج شوند.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در اطراف ورزشگاه آزادی پارکینگ‌هایی برای موتورسیکلت سواران پیش بینی شده است و آن‌ها می‌توانند از این پارکینگ‌ها استفاده کنند.

او ادامه داد: تا تخلیه کامل ورزشگاه آزادی این محدودیت‌ها ادامه خواهد داشت تا مشکلی از لحاظ ایمنی و تردد عابران نداشته باشیم.

سردار مهماندار گفت: متاسفانه برخی از عابران پیاده از عرض آزادراه تهران-کرج عبور می‌کنند که بسیار خطرناک است و سال‌های قبل حوادث تلخ این چنینی را شاهد بودیم.

«باشگاه خبرنگاران جوان»

کلید واژه
تهران محمدرضا مهماندار ورزشگاه آزادی داربی پلیس راهور
نظرات