داغ‌ترین پرونده‌ها:
علی لاریجانی:

آمریکا در قالب طرح قلابی قرن، می‌خواهد همه مسلمانان را تحقیر نماید

۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
رئیس مجلس گفت: جسارت آمریکا در طرح قلابی قرن، نتیجه تفرقه کشورهای اسلامی است اما به زودی نتیجه این رفتارها را درک می‌کنند که طلیعه آن در قیام ملت عراق علیه آمریکا بود.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 8 بهمن) قوه مقننه در نطق پیش از دستور خود  ضمن تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)،گفت: در چند سال اخیر سیاست آمریکا، مقابله همه‌جانبه با ملت ایران بوده و یکی از اهداف خود را ایجاد یأس و جدایی بین ملت و بدبین نمودن مردم از مسئولان قرار داده است و آنقدر در این کار وقیحانه عمل می‌کند که حتی بعد از ترور شهید سلیمانی، رئیس‌جمهور آمریکا توئیت کرد که ملت ایران و عراق خوشحالی کردند.

وی افزود: انقلاب اسلامی بر پایه وحدت امت و اعتماد عمومی شکل گرفت. این کلید پیروزی در انقلاب و استمرار انقلاب است. متأسفانه مثل اینکه عده‌ای به هر بهانه می‌خواهند صفوف ملت را متفرق نمایند. امروز انقلابیِ واقعی فردی است که وفاق ملی را تحت زعامت رهبری پیگیری کند.

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آمریکا برنامه بزرگ‌تری برای مسلمانان تدارک دیده است که در قالب طرح قلابی قرن، همه مسلمانان را تحقیر نماید؛ این جسارت نتیجه تفرقه کشورهای اسلامی است که به رژیم صهیونیستی و آمریکا اجازه تبهکاری را داده است اما به زودی نتیجه این رفتارها را درک می‌کنند و طلیعه آن در قیام ملت عراق علیه آمریکا بود. آمریکا به دست خود این حرکت را در همه کشورهای اسلامی فراگیر خواهد نمود.

«خبرگزاری تسنیم»

اخبار مرتبط
کلید واژه
آمریکا دونالد ترامپ فلسطین رژیم صهیونیستی عراق معامله قرن علی لاریجانی ایران ترور قاسم سلیمانی شهادت
نظرات