داغ‌ترین پرونده‌ها:

حسن یزدانی برای المپیک استارت زد

۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
قهرمان کشتی آزاد جهان و المپیک پس از عمل جراحی روی زانوی مصدومش به تازگی تمرینات ویژه بدنسازی را زیر نظر پزشکان و مربیان تیم ملی آغاز کرد.

حسن یزدانی چندی پیش در رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان در بجنورد دچار مصدومیت از ناحیه زانو شد که بلافاصله برای درمان به تهران بازگشت و روند درمانی اش را آغاز کرد. پس از معاینات اولیه مشخص شد، مصدومیت یزدانی به حدی است که وی برای رسیدن به المپیک ۲۰۲۰ توکیو چاره ای جز انجام عمل جراحی ندارد. به همین دلیل وی فورا مورد عمل جراحی قرار گفت و روند درمانی خود را زیر نظر پزشکان معالج و سپس مربیان بدنساز تیم ملی آغاز کرد. حال باتوجه به گذشت چندین هفته از عمل جراحی یزدانی، تمرینات وی با نتایج مطلوبی همراه بوده و وی به تازگی وارد مرحله جدید و امیدوارکننده ای از درمان و تمرین شده است.

حسن یزدانی با تایید این خبر گفت : بعد از  عمل جراحی زانو که توسط یکی از بهترین پزشکان فوق متخصص انجام شد ، فعلا  با کمک مربیان و پزشکان تمرینات بدنسازی سبک را آغاز کرده ام.

وی افزود : تمام تلاشم را می‌کنم تا شرایط مناسب و لازم را برای بازگشت به میدان را تا قبل از المپیک توکیو بدست آورم و شرایطم روز به روز بهتر شود.

انگیزه قهرمان کشتی جهان و المپیک برای بازگشت به میادین تا حدی بالاست که وی چندی پیش با وجود تعطیلی اردوی تیم ملی، همچنان در مجموعه ورزشی انقلاب ماند تا همچنان امور درمانی و تمرینی خود را پیگیری کند.

«خبرگزاری مهر»

اخبار مرتبط
کلید واژه
المپیک توکیو حسن یزدانی مصدومیت کشتی المپیک
نظرات