داغ‌ترین پرونده‌ها:

دومین کنگره ملی خانواده هفته آینده برگزار می گردد

۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۶
نویسنده/خبرنگار: «نسیم آنلاین»
دومین گردهمایی فعالان و کنشگران شاخص عرصه خانواده در سراسر کشور در تاریخ دوم و سوم بهمن سال جاری در مجموعه سرچشمه تهران برگزار می گردد

نسیم آنلاین: دومین دوره کنگره ملی خانواده به همت بنیاد ملی خانواده امسال نیز با حضور فعالان و کنشگران برتر این حوزه برگزار خواهد شد. حجت الاسلام رویت مدیرعامل بنیاد ملی خانواده و دبیر کنگره با تاکید بر ضرورت همافزایی فعالان خانواده در سراسر کشور، مهمترین اهداف این گردهمایی سالانه را ارتقای ظرفیت تخصصی فعالان، شبکهسازی کنشگران و شناسایی مسائل آنان و بسترسازی برای توسعه درونزای مجموعه‌های فعال در حوزه خانواده دانست.

به گفته ایشان مخاطبان این کنگره فعالان و کنشگران عرصه خانواده در حیطههای مطالعات و سیاستگذاری، آموزش و مشاوره، تبلیغ و رسانه، سازمان‌دهنده ها و مجامع، مراکز خیریهای و واسطین، نهادها و سازمانها می باشند که از سراسر کشور به صورت کیفی گزینش شدهاند. دبیر کنگره افزود: امسال در حاشیه کنگره رویدادهای مهمی طراحی و اجرا خواهند شد که یکی از بزرگترین آنها برگزاری نمایشگاه تعاملی دستاوردها و خدمات فعالان خانواده و ارائه محصولات و ظرفیتهای خود به یکدیگر است. رویداد تجربه‌های موفق حوزه خانواده، پنلها و گعده‌های تخصصی و کارگاههای مهارتی و... از دیگر رویدادهای مهمی است که در حاشیه این کنگره اتفاق خواهند افتاد.

لازم به ذکر است که این کنگره در تاریخ دوم و سوم بهمن ماه سال جاری در مجموعه سرچشمه تهران برگزار خواهد شد.

کلید واژه
خانواده
نظرات