داغ‌ترین پرونده‌ها:

تصویر: رونمایی رسمی از بلیت بازی‌های المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰

۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
مسئولان ژاپنی به طور رسمی از بلیت بازی‌های المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ رونمایی کردند.

مسئولان ژاپنی امروز (چهارشنبه) به طور رسمی از بلیت بازی‌های المپیک و پارالمپیک 2020 توکیو رونمایی کردند. روی بلیت‌های این بازی‌ها تصویر گرافیکی هر رشته ورزشی به صورت مجزا طراحی شده و بلیت‌ها به چهار رنگ مختلف در دسترس متقاضیان قرار خواهد گرفت که الهام گرفته از رنگ کیمونو، لباس سنتی و رسمی کشور ژاپن است. رنگ‌های قرمز، آبی، بنفش و سبز نشانگر چهار فصل ژاپن هم هست.

بلیت‌های بازی‌های المپیک از ماه مِی 2019 در معرض فروش قرار گرفته و مسئولان برگزاری این مسابقات امروز خبر دادند؛ تاکنون 4.48 میلیون بلیت به فروش رفته است. مسئولان برگزاری این بازی‌ها نگفتند که چه مقدار بلیت دیگر برای فروش در دسترس است اما آنها در زمانی که پیشنهاد میزبانی این بازی‌ها را داده بودند، پیش‌بینی کرده بودند که 7.8 میلیون بلیت برای فروش در دسترس خواهد بود.

بازار خرید بلیت بازی‌های پارالمپیک 2020 هم در بین هواداران ژاپنی داغ است و دومین فاز فروش بلیت این بازی‌ها هم از امروز برای مردم ژاپن آغاز شده است.

بازی‌های المپیک 2020 قرار است بین تاریخ‌های 24 جولای تا 9 آگوست (3 مرداد تا 19 مرداد) برگزار شود و بازی‌های پارالمپیک هم دو هفته پس از آن یعنی در تاریخ 25 آگوست (4 شهریور) شروع می‌شود.

تصویر بلیت‌ بازی‌های المپیک و پارالمپیک 2020 را در زیر می‌بینید.

«خبرگزاری تسنیم»

اخبار مرتبط
کلید واژه
ژاپن المپیک توکیو بلیط
نظرات