داغ‌ترین پرونده‌ها:

حمله موشکی ایران به پایگاههای آمریکا، واشنگتن را رسوا کرد

۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان ضمن هشدار درباره وخامت اوضاع این کشور از حمله موشکی ایران به پایگاههای آمریکایی به عنوان رسوا کننده واشنگتن نام برد.

نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان گفت: بحران در لبنان از بد به بدتر با توجه به ادامه فروپاشی و نامساعد بودن اوضاع حرکت می‌کند. در چنین شرایطی در هر کشوری همه برای نجات کشور و توقف بحران و فروپاشی و سلسله بحران‌ها جمع می‌شوند اما آنچه در لبنان رخ می‌دهد کید و دودستگی و تسویه حساب‌ها که به اوضاع اقتصادی، مالی و اجتماعی می‌افزاید و بحران‌های مالی و اقتصادی را تشدید می‌کند، را شاهد هستیم.

وی افزود: حزب الله از ابتدا به دنبال سهم خواهی نبوده بلکه به دنبال بهترین و سریع‌ترین راه برای توقف فروپاشی و نجات کشور از طریق تشکیل کابینه قوی و نجات بخش بوده است و این به نفع همه است اما آنچه ما نگران آن هستیم از بین رفتن همه تلاش‌ها برای تشکیل کابینه است.

قاووق در ادامه با اشاره به شرایط منطقه گفت: ایران با حمله موشکی به پایگاه‌های آمریکا، زورگویی آمریکا را رسوا کرد و شوکت آمریکا را از بین برد و ثابت کرد که در سطح رویارویی است. خون شهید حاج قاسم سلیمانی پایان حضور آمریکا در عراق و منطقه را رقم زد به گونه‌ای که آمریکا آینده‌ای در منطقه ندارد.

«خبرگزاری مهر»

کلید واژه
آمریکا حزب‌الله لبنان ایران حمله موشکی انتقام سخت
نظرات