داغ‌ترین پرونده‌ها:

بررسی مشکلات استان‌ها در شورای عالی قضائی

۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
رئیس قوه قضائیه گفت: مشکلات استان‌ها از یکماه پیش رصد شده و گزارش هیئت‌های اعزامی در شورای عالی قوه قضائیه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

سید ابراهیم رئیسی صبح پنجشنبه در بدو ورود به استان البرز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در راستای سفرهای استانی، به استان البرز سفر کرده ام تا به همکاران دستگاه قضا در استان و سازمان‌های وابسته به قوه قضائیه سری زده باشیم و در جمع مدیران استان حضور پیدا کنیم.

وی با اشاره به اهمیت آشنا شدن با نظرات مدیران استانی، گفت: یکی از برنامه‌های امروز حضور در شورای اداری استان البرز است.

رئیس قوه قضائیه در بخش دیگری به اهمیت دیدار مردمی اشاره کرد و گفت: البرز از استان‌های است که تنوع جمعیتی زیادی دارد و در کنار پایتخت قرار دارد. شاهد کار و تلاش مسئولان این استان هستیم.

حجت الاسلام رئیسی با تاکید بر اینکه تنوع جمعیتی استان البرز در هیچ جای کشور مشاهده نمی‌شود، گفت: استان البرز یکی از قطب‌های مهم صنعتی و کشاورزی است. این استان در حوزه فناوری حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

وی اضافه کرد: در این سفرها با مشکلات از نزدیک آشنا می‌شویم و برای آن چاره اندیشی می‌کنیم.

رئیس قوه قضائیه به مهاجرپذیری استان البرز نیز اشاره کرد و گفت: این پدیده باید برای همه مسئولان به ویژه در قوه قضائیه مورد توجه باشد.

حجت الاسلام رئیسی گفت: مشکلات استان‌ها از یکماه پیش رصد شده و وضعیت و گزارش هیئت‌های اعزامی در شورای عالی قوه قضائیه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی تاکید کرد: تا جایی که امکانات اجازه می‌دهد برای رفع مشکلات گام برمی داریم هدف ایجاد توسعه در همه استان‌های کشور است.

«خبرگزاری مهر»

کلید واژه
سید ابراهیم رئیسی قوه قضائیه رئیس قوه قضاییه جلسه شورای اداری
نظرات