داغ‌ترین پرونده‌ها:

تخصیص سهمیه سوخت ویژه به دارندگان پلاک معلولان

۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
معاون سازمان بهزیستی کشور از موافقت دولت برای تخصیص سهمیه سوخت ویژه به دارندگان پلاک معلولان و جانبازان خبر داد.

محمد نفریه اظهار کرد: پس از افزایش قیمت سوخت در کشور، سازمان بهزیستی کشور رایزنی‌هایی را با دستگاه‌های و سازمان‌ها برای اختصاص سهمیه سوخت به دارندگان پلاک ویژه معلولان و جانبازان انجام داد که در همین زمینه نامه‌نگاری‌ها با وزارت نفت و... انجام شد.

وی تصریح کرد: خوشبختانه با پیگیری‌های وزیر رفاه و رئیس سازمان بهزیستی کشور در نهایت در هیئت دولت و در کارگروه موضوع بند 8 هیئت وزیران، مسئله اشاره شده در دستور کار قرار گرفت و این کارگروه با تخصیص سهمیه سوخت به دارندگان پلاک ویژه معلولان و جانبازان موافقت کرد.

نفریه گفت: بر همین اساس، نامه‌ای توسط کارگروه به وزارت نفت ارسال شده و از مسئولان این وزارتخانه خواسته شده تا نسبت به تخصیص سهمیه سوخت دارندگان پلاک ویژه معلولان و جانبازان اقدام شود.

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور در رابطه با میزان تخصیص سهمیه سوخت به دارندگان پلاک ویژه معلولان و جانبازان خاطرنشان کرد: در این خصوص به‌زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

«خبرگزاری تسنیم»

کلید واژه
دولت پلاک سازمان بهزیستی سوخت معلولان قیمت بنزین جانبازان
نظرات
  • الهام بهاری
    ۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۰
    72 69

    سلام چرا دولت میخاد بنزین را به معلولین که خودرو دارند اختصاص داده اینم از طرح‌های ناقض دولت برای معلولین هست بیشتر معلولین شدید خیلی شدید خودرو ندارند بعضی از معلولین برای چند جلسه فیزیوتراپی چندین بار تاکسی می گیرند لطفا پیگیری کنید