داغ‌ترین پرونده‌ها:

سرلشکر سلامی از نمایشگاه پیشگامان گام دوم انقلاب بازدید کرد

۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
فرمانده کل سپاه از نمایشگاه پیشگامان گام دوم انقلاب که از دو روز پیش در دانشگاه علوم پزشکی بقیة‌الله(عج) آغاز به کار کرده است، بازدید کرد.

سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه صبح امروز (دوشنبه) از نمایشگاه پیشگامان گام دوم انقلاب که از دو روز پیش در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) آغاز به کار کرده است بازدید کرد.

نمایشگاه پیشگامان گام دوم انقلاب شامل ۳۰ غرفه است. طب نظامی و جبهه مقاومت، محرومیت‌زدایی و خدمات اجتماعی، علوم اعصاب و رفتار، سبک زندگی اسلامی، طب نظامی و تهدیدات نوین و همچنین بهداشت و ارتقای سلامت، از جمله غرفه‌های این نمایشگاه هستند.

در جریان این بازدید که جلالی رییس دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(عج)، سردار سلامی را همراهی می‌کرد، از سند برنامه‌های راهبردی تحول و تعالی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله‌الاعظم(عج) رونمایی شد.

فرمانده کل سپاه در یادداشتی برای رونمایی از سند برنامه‌های راهبردی تحول و تعالی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله‌الاعظم(عج) نوشت: دانشگاه علوم پزشکی حضرت بقیه الله الاعظم (عج) باید در تراز برترین دانشگاه‌های پزشکی جهان در شکستن مرزهای دانش و فناوری‌های نوین برتر باشد. این یک آرمان دست یافتنی است. هر سال آن را مرور می‌کنیم. ما واقعاً می‌توانیم. موفق باشید.

«خبرگزاری فارس»

اخبار مرتبط
کلید واژه
انقلاب گام دوم گام دوم انقلاب حسین سلامی نمایشگاه بین‌المللی تهران
نظرات