داغ‌ترین پرونده‌ها:

خودرو‌های ناقصِ کف کارخانه صفر شد

۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
سلیمانی گفت: ۸۰هزار خودروی ناقصِ کف کارخانه سایپا که از ابتدای سال ۹۸ تولید شده بود، تکمیل و تحویل مشتریان شد.

سیدجواد سلیمانی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تصریح کرد: همه ۸۰هزار خودروی ناقصِ کف کارخانه سایپا که از ابتدای سال ۹۸ تولید شده بود، تکمیل و تحویل مشتریان شد.

او افزود: خودرو‌هایی که در انتهای سال ۹۷ و ابتدای سال ۹۸ و تا پیش از اجرای طرح تولید عبور مستقیم در تیرماه، با کسری قطعات تولید شده و به‌صورت ناقص به پارکینگ‌ها منتقل شده بودند، تکمیل و به اتمام رسید.

سلیمانی بابیان اینکه در حال حاضر تعداد خودرو‌های تولید شده قبلی سایپا که دارای کسری قطعه بودند به صفر رسیده است، ادامه داد: همه پارکینگ‌هایی که خودرو‌های ناقص کفِ کارخانه سایپا در آن‌ها پارک بودند، تخلیه شده و در حال حاضر هیچ خودروی ناقصی از گذشته در سایپا باقی نمانده است.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تأکید کرد: با توجه به تلاش برای اجرای سیاست تولید عبور مستقیم، از این پس تحویل محصولات سایپا به مشتریان، منطبق با میزان تولید خواهد بود و هرچه شرایط برای تولید خودرو‌های کامل بیشتری فراهم باشد، عرضه خودرو و تحویل به مشتریان هم با شتاب بیشتری دنبال خواهد شد.

سلیمانی افزود: در ابتدای سه‌ماهه دوم سال جاری، تعداد ۸۰ هزار دستگاه خودرو دارای کسری قطعه در سایپا وجود داشت که با اجرای طرح ملی بومی‌سازی قطعات و حداکثر استفاده از توان داخلی، تأمین قطعات مورد نیاز و تکمیل این خودرو‌ها در دستور کار قرار گرفت و این خودرو‌ها به دست مشتریان رسید.

«باشگاه خبرنگاران جوان»

کلید واژه
خودرو سایپا
نظرات
  • زاهدی
    ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۴
    22 17

    همه حرفهاتون کشکه . دروغ.