داغ‌ترین پرونده‌ها:

استراماچونی با صدور بیانیه‌ای قرارداد خود با استقلال را فسخ کرد!

۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۶
نویسنده/خبرنگار: نسیم آنلاین
خداحافظی استراماچونی از استقلال باعث شد سفر «جواد زرینچه» به مالزی برای شرکت در قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا لغو شود و از وی به عنوان سرمربی موقت آبی‌پوشان یاد می‌شود.

نسیم آنلاین: آندره‌آ استراماچونی با انتشار بیانیه‌ای از بازیکنان و مجموعه باشگاه استقلال خداحافظی کرد. پس از این اتفاق، سفر جواد زرینچه به مالزی لغو شد. سرپرست استقلال قرار بود برای شرکت در حضور در قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا به مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برود. امیر حسین فتحی امروز پس از اعتصاب مربیان خارجی استقلال به محل تمرین این تیم رفت و با جواد زرینچه و بازیکنان استقلال جلسه‌ای را برگزار کرد. قرار است اعضای هیات مدیره استقلال امشب نشست ویژه‌ای را بررسی آخرین مسائل باشگاه تشکیل دهند.

اگر استراماچونی حاضر نشود فردا و در دیدار مقابل پیکان بر روی نیمکت آبی‌پوشان بنشیند، زرینچه هدایت استقلال را در این جدال بر عهده خواهد گرفت.

 استراماچونی در متنی نوشته است: من به همراه دستیارانم کاسر، لتو و عمر دانسی طبق قوانین فیفا به صورت یک طرفه قراردادمان را فسخ می‌کنیم. از همه بازیکنان تشکر می‌کنم به خاطر عملکرد خوب و حرفه‌ای آن‌ها که اجازه دادند به صدر جدول برسیم و من از هواداران شگفت انگیز استقلال تشکر می‌کنم به خاطر حمایت‌های بی نظیر و باور نکردنی، غمگینم از اینکه مجبور به این کار شده ام. امیدوارم روزی دوباره در کنار شما باشم.

در اخبار آمده است استراماچونی سرمربی تیم فوتبال استقلال که این روز ها به دلیل دریافت نکردن مطالبات عقب افتاده خود از دست مدیران استقلال گله مند است و قصد ترک ایران را دارد، با پیشنهاد قطری ها روبرو شده است.

 

اخبار مرتبط
کلید واژه
فوتبال استقلال لیگ برتر آندره استراماچونی استقلال تهران
نظرات