داغ‌ترین پرونده‌ها:

تصمیم آقای لاریجانی تصمیم پخته ای بود

در تلاشیم با جبهه پایداری به وحدت برسیم
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۶
نویسنده/خبرنگار: نسیم آنلاین
تصمیم آقای لاریجانی از این نظر که همه ما باید تلاش کنیم که نیروهای جوان فرصت مناسبی برای معرفی خودشان داشته باشند، تصمیم پخته ای بود

نسیم آنلاین:‌ پرویز سروری نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفتگو با نسیم آنلاین گفت: تصمیم آقای لاریجانی از این نظر که همه ما باید تلاش کنیم که نیروهای جوان فرصت مناسبی برای معرفی خودشان داشته باشند، تصمیم پخته‌‌ای بود. وقتی این اقدام از طرف آقای لاریجانی انجام می‌شود پیام خوبی به جامعه جوان کشور منتقل می‌کند که فضا برای آنها بازتر شده است. چون هم آقای حداد عادل اعلام کرده‌‌اند شرکت نمی‌کنند و هم آقای لاریجانی که هر دو از روسای سابق مجلس بوده اند. از این منظر این تصمیم پیام خوبی به جامعه منتقل کرده است. جوانان انقلابی و توانمند و صاحب برنامه امیدوار بشوند که بتوانند در مجلس نقش آفرینی خوبی را ایفا کنند.

این عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب پیرامون وحدت با جبهه پایداری و لیست مشترک نیز گفت: ائتلاف تلاشش به این است که وحدت با دوستان پایداری محقق شود و جلساتی نیز داشته‌‌ایم و ادامه خواهد داشت و امیدواریم با دوستان پایداری نیز به جمع‌بندی برسیم.

کلید واژه
انتخابات انتخابات مجلس شورای اسلامی علی لاریجانی پرویز سروری
نظرات