داغ‌ترین پرونده‌ها:

سرلشکر سلامی: شبکه ٫آمدنیوز شبیه لانه عنکبوت بود

۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
فرمانده کل سپاه: شبکه آمدنیوز شبیه لانه عنکبوت و یک شبکه پیچیده از عملیات روانی ضد ملت ایران بود.

سرلشکر حسین سلامی افزود: شبکه آمدنیوز شبیه یک لانه عنکبوتی، به ظاهر پیچیده، اما در واقع فاقد استحکام بوده است که دچار فروپاشی شد.

وی افزود:در زمینه کشف شبکه‌ای که تحت حمایت آمریکایی ها، انگلیسی‌ها و صهیونیست‌ها بوده و آن را تشکیل داده بودند، به تدریج آخرین تحقیقات و پیشرفت‌ها در جریان است.
سردار سلامی درباره آخرین جزئیات دستگیری روح الله زم گفت: اطلاعات جد ید­درباره این شبکه به آگاهی مردم خواهد رسید، زیرا این حق مردم است و در صورتی که به نکات جذاب و اطلاعات تازه‌ای دست پیدا کنیم اخبار آن را منتشر خواهیم کرد.

فرمانده کل سپاه در بدو ورود به لانه جاسوسی در پاسخ به این سوال که چرا آمریکا دشمنی اش را با ما تمام نمی‌کند گفت: اساساً آمریکا با دشمنی ملت‌ها توانسته است قدرت کسب کند یعنی با غارت ثروت‌های مادی و معنوی اثر ملت‌های جهان خودش را به قدرت برتر در جهان تبدیل کرده و امروز که ملت‌ها بیدار شده اند وحقوقشان را مطالبه می‌کنند به تدریج آمریکا مثل یک کوه یخ بزرگ در حال آب شدن است و این به خاطر حرارت انقلاب در دل مردم جهان است و همه می‌دانند که عامل اکثر جنگ‌ها در دهه‌های مختلف معاصر آمریکایی‌ها بوده اند.

«خبرگزاری صدا و سیما»

کلید واژه
جاسوسی حسین سلامی آمدنیوز کانال آمدنیوز لانه جاسوسی
نظرات