داغ‌ترین پرونده‌ها:

موافقت همه اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس با CFT‌ کذب محض است

۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: این مطلب که پس از درج شروط پیشنهادی مرکز پژوهش‌های مجلس در لایحه دولت درباره پیوستن به CFT همه مخالفان از جمله من در کمیسیون امنیت ملی به این لایحه رای مثبت داده‌ایم، کذب محض است.

حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پی اظهار نظر اخیر علیرضا رحیمی عضو این کمیسیون توضیحاتی ارائه کرد.

وی تصریح کرد: این مطلب که پس از درج شروط پیشنهادی مرکز پژوهشهای مجلس در لایحه دولت درباره پیوستن به کنوانسیون مقابله با تأمین مالی تروریسم ـ CFT ـ همه مخالفان در کمیسیون امنیت ملی به این لایحه رای مثبت دادند کذب محض است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه مشروح مذاکرات کمیسیون از جمله اظهارات خودش در مخالفت با CFT موجود است، گفت: این اکاذیب و اتهامات نمی‌تواند چهره کریه و محتوای دشمن پسند CFT را روتوش و زمینه بسته شدن بیشتر راه دور زدن تحریم ها را فراهم نماید.

بنابر این گزارش، علیرضا رحیمی نماینده مردم تهران در مجلس اخیراً عنوان کرده بود: پس از درج شروط پیشنهادی مرکز پژوهشهای مجلس به لایحه دولت، همه مخالفان از جمله آقای ذوالنوری در کمیسیون امنیت به CFT رای مثبت دادند.

«خبرگزاری فارس»

کلید واژه
FATF کمیسیون امنیت ملی مجلس ذوالنور امنیت ملی CFT
نظرات