داغ‌ترین پرونده‌ها:

مکالمه نیروهای سپاه با ناو اسکورت نفتکش انگلیسی

۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹
نویسنده/خبرنگار: منصور مقیمی زاده
فیلم مکالمه نیروهای سپاه با یک ناو انگلیسی که نفتکش استنا ایمپرو را اسکورت می‌کرد، منتشر شد. زمانی که این ناو انگلیسی می‌خواهد در هنگام مأموریت نیروهای سپاه وارد عمل شود، شناور نیروی دریایی به آن هشدار می‌دهد که در کار او دخالت نکند. 

نسیم آنلاین: به‌تازگی فیلمی از عملیات‌ نیروی دریایی سپاه منتشر شده است که در آن شناورهای این نیرو یک نفتکش انگلیسی را در حضور یک ناو جنگی این کشور به‌ کنترل خود در آورده‌‌اند و زمانی که این ناو انگلیسی می‌خواهد در هنگام مأموریت نیروهای سپاه وارد عمل شود، شناور نیروی دریایی به آن هشدار می‌دهد که در کار او دخالت نکند. 

این ناو انگلیسی همان ناوی است که کشتی استنا ایمپرو را اسکورت می‌کرد. همان نفتکشی که اخیرا توسط نیروهای سپاه توقیف گردید. در توقیف این نفتکش نیز همین ناو جنگی با هشدار نیروی دریایی سپاه نتوانست مانع از توقیف این نفتکش شود.

در ادامه فیلم رصد هوایی و مکالمه شناور نیروی دریایی سپاه با ناو انگلیسی اف 236 را مشاهده می کنید که شناور نیروی دریایی سپاه می‌گوید:‌ ناو جنگی اف236! من شناور جنگی نیروی دریایی سپاه هستم. نفتکش بریتیش هریتیج تحت کنترل من قرار دارد، به تو دستور می‌دهم در مأموریت من دخالت نکن.

 

 

کلید واژه
انگلیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نفتکش استنا ایمپرو نفتکش انگلیسی نیروی دریایی توقیف کشتی
نظرات
  • سجاد
    ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۸
    114 116

    سلام و درود خدا بر سربازان ایران اسلامی حرکت شما مایه غرور و شادمانی ما مردم ایران شده است. خدا قوت