داغ‌ترین پرونده‌ها:

«واتس اپ» و امکان جابجایی پول؟

۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸
نویسنده/خبرنگار: نسیم آنلاین
شرکت فیسبوک قصد دارد امکان جابه‌جایی پول در بستر واتساپ را فراهم کند.این ویژگی از اواخر سال 2019 در دسترس قرار خواهد گرفت و ابتدا در هند ارائه خواهد شد.

شرکت فیس‌بوک حدود 2 سال قبل خدمات پرداختی را روی مسنجر در انگلیس راه‌اندازی کرده بود؛ اما در مدت‌زمان کوتاهی آن را از دسترس خارج کرد. به تازگی گزارشی منتشر شده است که نشان می‌دهد این شرکت قصد دارد خدمات مشابهی را در بستر واتس‌اپ ارائه بدهد. این ویژگی از اواخر سال 2019 در دسترس قرار خواهد گرفت و ابتدا در هند ارائه خواهد شد.

فیس‌بوک در سال 2018 نیز آزمایش‌هایی را روی سیستم پرداخت خود در هند انجام داده بود. در حال حاضر یک‌سوم کاربران واتس‌اپ در این کشور زندگی می‌کنند.

شرکت فیسبوک قصد دارد امکان جابه‌جایی پول در بستر واتس اپ را فراهم کند.این ویژگی از اواخر سال 2019 در دسترس قرار خواهد گرفت و ابتدا در هند ارائه خواهد شد.

ویل کثکارت (Wil Cathcart)، مدیر جهانی واتس‌اپ گفت:ما بر این باوریم که فناوری بالا می‌تواند ارزش درجه مالی، اقتصاد دیجیتالی رو به رشد مردم هند را افزایش دهد.

کثکارت ادامه داد:هدف؛ ایجاد امکان انتقال پول به سادگی ارسال یک پیامک است.

مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیس‌بوک شرح داد:خدمات یاد شده تنها در هند ارائه نخواهد شد؛ اما در حال کار روی ارائه‌ی این بستر در کشورهای دیگر هستیم و امیدواریم درصد بسیار زیادی از کاربران واتس‌اپ در سال آینده به آن دسترسی پیدا کنند.

سایبربان

کلید واژه
رمز ارز شبکه‌های اجتماعی واتس اپ
نظرات