داغ‌ترین پرونده‌ها:

خانواده‌های شهدا خواستار گاندو۲ شدند

۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۹
نویسنده/خبرنگار: خبرنگار نسیم آنلاین
۲۰۰ خانواده شهید طی نامه ای از دست‌اندرکاران سریال "گاندو" خواستند این سریال ادامه پیدا کند.

نزدیک به 200 خانواده‌ شهید با نگارش نامه‌ای ضمن انجام تقدیر و تشکر از دست‌اندرکاران ساخت سریال «گاندو» خواستار ساخت قسمت دوم آن شدند. 

این نامه را در ادامه می خوانید:

فرزندان عزیز و هنرمندان ارجمند، دست اندرکاران سریال تلویزیونی گاندو سلام و تشکر قلبی خود را تقدیم‌تان کرده و از تعهد و ایثاری که در خلق این سریال جذاب و پرمحتوا از خود نشان دادید، تجلیل می‌کنیم.

توصیه همیشگی خانواده شهدا و دلسوزان و دغدغه‌مندان انقلاب و دفاع مقدس به مسئولان فرهنگی کشور این بوده است که انقلاب خونبارِ اسلامی و سربازان ایثارگر آن را از غربت به درآورید و از افشای جنایات و خیانت‌های دشمنان آشکار و پنهان انقلاب عزیز اسلامی نهراسید.

شما عزیزان، در فضایی جسارتِ ساخت این سریال مهم را به خرج دادید که هم توجه به این موضوعات از سوی رسانه‌ها و مدیران کشور مورد غفلت است و هم عده‌ای هر اقدام مثبت در این خصوص را با ترور شخصیتی پاسخ می‌دهند. گویی هنرمندان حق ندارند در راستای اهداف و ارزشهای خود و علیه دشمنان میهن و دین خود قدمی بردارند.

استقبال امیدوارکننده مردم از «گاندو» این امید را ایجاد می‌کند که دیگر موضوعات اینچنینی به بهانه نداشتن جذابیتی مورد غفلت واقع نشود. بی‌صبرانه چشم انتظار ساخت «گاندو» های بعدی هستیم و بار دیگر، از جسارت و تعهد و مسئولیت‌پذیری شما عزیزان سپاسگزاری می‌کنیم.

آنچه از ما برمی‌آید، دعای خیری است که بدرقه راهتان می‌کنیم. یقین داریم که فرزندان شهیدمان، این هنرمندی  شما را در امتداد جهاد متعالی خود می‌دانند و آنها نیز شما را دعا می‌کنند.

براساس این گزارش، اسامی خانواده‌ های شهدایی که از سریال « گاندو » تقدیر و تشکر کرده و خواستار ساخت قسمت دوم این سریال تلویزیونی شدند.

خبرگزاری تسنیم

کلید واژه
سریال گاندو خانواده شهدا
نظرات