داغ‌ترین پرونده‌ها:
اژه‌ای خبر داد:

احتمال جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۹۶

۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۱
نویسنده/خبرنگار: نسیم آنلاین
معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه در بحث استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۹۶ مشکل بودجه هست، گفت: احتمال دارد در یکی دو هفته آینده تعداد ۲۰۰۰ نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۹۶ جذب شوند.

بلاتکیفی بیش از ۷ هزار پذیرفته شدگان کارکنان اداری قوه قضاییه در ماه های اخیر آنان را کلافه کرده است. با گذشت ۱۷ماه از برگزاری آزمون کادر اداری قوه قضاییه در آذر ماه سال ۹۶ و قبولی بیش از ۷ هزار نفرپذیرفته ی ازمون کارکنان اداری قوه قضاییه و علارغم گذراندن تمامی مراحل استخدامی اعم از گزینش و معاینات پزشکی و دوره توجیهی متاسفانه همچنان چشم انداز روشن و مشخصی برای شروع بکار وجود ندارد، و با خبر عدم تخصیص بودجه برای این جمع پذیرفته شدگان شیرینی قبولی برای این تعداد و خانواده های آن ها به تلخی مبدل شده است.

غلامحسین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه امروز در نشست خبری ویژه بزرگداشت هفته قوه قضائیه در پاسخ به سوالی  در مورد پذیرفته شدگان آزمون قوه قضائیه در سال ۹۶ گفت: مشکل بودجه است، بودجه‌ای برای این کار تخصیص داده نشده و ما می‌توانیم به جایی کارمندان بازنشسته نیروی جدید و جوان بگیریم و حتی می‌توانیم 2-3 نفر به جای هر فرد بازنشسته نفراتی را جذب کنیم.

وی ادامه داد: احتمالاً یک سوم از پذیرفته‌شدگان این آزمون در یک یا دو هفته آینده جذب خواهند شد.

خبرگزاری فارس

کلید واژه
قوه قضائیه استخدامی غلامحسین محسنی اژه‌ای
نظرات