داغ‌ترین پرونده‌ها:

عملیات پهپادی یمنی‌ها علیه تاسیسات حیاتی سعودی

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸
نویسنده/خبرنگار: «نسیم آنلاین»
 شبکه تلویزیونی المسیره ارگان رسمی انصار الله یمن ، از این عملیات به عنوان «عملیات بزرگ» بر ضد اهداف عربستان یاد کرد. 

 شبکه تلویزیونی المسیره ارگان رسمی انصار الله یمن ، از این عملیات به عنوان «عملیات بزرگ» بر ضد اهداف عربستان یاد کرد. 

بر اساس این گزارش، ارتش و کمیته‌های مردمی یمن امروز سه‌شنبه عملیات نظامی بزرگی را ضد اهداف عربستان انجام دادند.

یک منبع نظامی به المسیره اعلام کرد که هواپیمای بدون سرنشین یمنی حملاتی را به تاسیسات حیاتی عربستان سعودی انجام داده‌اند.

بر اساس این گزارش،  عملیات گسترده مذکور در واکنش به ادامه تجاوز و محاصره ائتلاف متجاوز ضد ملت یمن صورت گرفته است. این منبع افزود: ما آمادگی اجرای عملیات بیشتر و  حملات بی‌سابقه و دردناک در صورت ادامه تجاوز و محاصره ظالمانه یمن را داریم.

از سوی دیگر پایگاه خبری العهد وابسته به مقاومت لبنان گزارش داد، نیروی هوایی و هواپیماهای بدون سرنشین یمنی انجام این حمله به مراکز ارتش عربستان در منطقه العسیر را برنامه‌ریزی کرده‌اند. 

این حمله با هواپیماهای بدون سرنشین و موشک انداز قاصف K2 ضد مراکز استقرار ارتش عربستان صورت گرفته است. یک منبع نظامی با اعلام این مطلب تاکید کرد که این عملیات به کشته و زخمی شدن تعدادی از نیروهای عربستان سعودی منجر شده است.

بر اساس این گزارش، عملیات هوایی مذکور بعد از رصد تحرکات و تجمع نظامیان سعودی در این منطقه صورت گرفته و اهداف مورد نظر خود را محقق کرده است.

نیروهای مربوط به هواپیماهای بدون سرنشین یمنی در روز 24 آوریل گذشته نیز حمله‌ای را با همین نوع از هواپیماها ضد مراکز استقرار ارتش سعودی در منطقه «الربوعه» انجام دادند.

منبع: تسنیم

اخبار مرتبط
کلید واژه
انصارالله عربستان سعودی
نظرات