داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده ایران ۱۴۰۰
استعفای محمد رضا عارف؛ قربانی یا متهم؟
ایران ۱۴۰۰ - ۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳

محمد رضا عارف رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان بعد از ریاست سه دوره‌ای بر این سازوکار جمعی اصلاح طلبان استعفا داد. استعفایی که این پرسش را طرح کرده که عارف قربانی اختلافات در جریان اصلاح طلب شد یا او خود در جایگاه مقصر قرار دارد و باید در مورد کنش‌های این جریان پاسخگو باشد؟

عالیجناب خاکستری؛ نوبت پاسخگویی شماست
ایران ۱۴۰۰ - ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۲

خسارت محض برجام، تورم بالای 40 درصد، رکود و گرانی مسکن، فساد برادر رئیس جمهور، وزرای هزار میلیاردی، خودت بمال وزیر بهداشت، صبح جمعه فهمیدم رئیس جمهور، مذاکره همراه با تشدید تحریم و قطعنامه و...همگی دسته گل هایی است از دولت مورد حمایت اصلاح طلبان، و آنها هیچ راه فراری از این عملکرد مفتضحانه نخواهند داشت. آن هم دولتی که با بیشترین اختیارات پس از انقلاب، بدترین دولت پس از انقلاب نام گرفته است.

دولت جوان حزب الهی و یک خطای راهبردی
ایران ۱۴۰۰ - ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴

بنظر می رسد رهبری با توجه به همین آسیب، امسال به شاخص های دولت جوانان انقلابی پرداخته اند و فراتر از سن وسال به مختصاتی که می توان یک فرد و دولت را دولت جوان حزب الهی نامید اشاره کردند.

سخنی با اصولگرایانی که برای ۱۴۰۰ احساس تکلیف می‌کنند!
ایران ۱۴۰۰ - ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹

فضای عمومی کشور را این روزها کرونا و خبرهای حول محور آن فرا گرفته است، اما پشت درهای بسته و در محافل خصوصی، سیاستمداران مشغول چانه زنی و برنامه ریزی برای مهم ترین رویداد سال آینده هستند.

بیشتر ...در حال بارگذاری ...